vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® Webcam C922 Pro Stream Webcam - EMEA

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2889 Kč s DPH

2388 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 960-001088
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 24 měsíců
Logitech® Webcam C922 Pro Stream Webcam - EMEA
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Logitech® C922 Pro Stream Webcam

Logitech® C922 Pro Stream Webcam

Webová kamera Logitech® C922 Pro Stream Webcam, vyvinutá pro profesionální streamery, vám umožní vysílat a nahrávat ostrá, realistická videa v rozlišení HD 1080p, která zachycují i ty nejmenší podrobnosti při 30 fps. H.264 – pokročilá technologie komprese, která klade nižší nároky na přenosovou rychlost sítě – zajišťuje rychlé a plynulé odesílání. Pomocí funkce přizpůsobitelného přepínání pozadí využívejte živé obrázky při vysílání na Twitch a YouTube. Obraz se automaticky přizpůsobí špatnému osvětlení a dva všesměrové mikrofony zachytí stereofonní zvuk ze všech úhlů. Stolní stativ je vybaven otočným držákem s možností nastavení do výšky 18,5 cm, takže si budete moci kameru C922 nastavit do nejpříhodnějšího úhlu.

Hlavní funkce
Logitech® C922 Pro Stream Webcam
Vyvinuta pro profesionální streamery.
• Přenos v rozlišení Full HD 1080p při 30 fps/720p při 60 fps
• Přizpůsobitelné přepínání pozadí
• Automatická korekce špatného osvětlení
• Dva všesměrové mikrofony
• Plně nastavitelný stolní stativ
Kompatibilita

Kompatibilní s: Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10 nebo novější Mac OS X 10.9 nebo novější Chrome OS a Android v5.0 nebo novější
• Port USB
• Přístup k internetu

Přesné informace o nárocích na systém a výkon naleznete na webové stránce vámi upřednostňovaného poskytovatele řešení pro přenos obrazu.
Obsah balení

• Profesionální webová kamera pro přenos obrazu
• Stativ
• Uživatelská dokumentace
• Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce

Specifikace balení

Weight: 0.351 kg
Width: 8.00 cm
Height/depth: 13.60 cm
Length: 13.60 cm
Přenos v rozlišení Full HD 1080p při 30 fps/720p při 60 fps

Přenášejte a nahrávejte ostrá, realistická videa v rozlišení HD 1080p, která zachycují i ty nejmenší podrobnosti při 30 fps. Dosáhněte rychlejšího, plynulejšího odesílání díky H.264 – pokročilé technologii komprese, která klade nižší nároky na přenosovou rychlost sítě.


Přizpůsobitelné přepínání pozadí
Využívejte živé obrázky při vysílání na Twitch a YouTube, a při interakci s diváky. Tato integrovaná, pokročilá funkce vám umožní vytvářet vizuální motivy pro hraní, a odlišit se tak od ostatních.

Automatická korekce špatného osvětlení
Vysílejte kvalitní videa i při špatném osvětlení. Obraz se automaticky přizpůsobí blikajícím světlům v místnosti či vícero obrazovkám počítače.

Dva všesměrové mikrofony
Dva všesměrové mikrofony zaznamenávají stereofonní zvuk z každého úhlu, čímž je zajištěn nerušený přenos zaznamenaného obrazu bez výpadků.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® Webcam C922 Pro Stream Webcam - EMEA
Diskuze k produktu: logitech-webcam-c922-pro-stream-webcam-emea není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.