vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® Wireless Desktop MK710 - EER - US International

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2747 Kč s DPH

2270 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Klávesnice nebo Sety klávesnic a myší nebo Myš bezdrátová optická
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 920-002440
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 36 měsíců
Logitech® Wireless Desktop MK710 - EER - US International
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Logitech® Wireless Desktop MK710. Spojení pohodlí a produktivity v jedné sadě.

Díky lepší správě napájení není prakticky třeba měnit baterie.
Vyduté klávesy podporují správnou polohu prstů a jejich jemně zaoblené hrany umožní konečkům prstů po celé hodiny plynule přecházet mezi klávesami. Klávesy jsou tak pohodlné, že vás napadne, zda nebyly vyrobeny přímo pro vaše prsty.
Umožňuje rychlé procházení dlouhých dokumentů pomocí kolečka pro posuv, které nevykazuje takřka žádné tření, nebo přepnutí na přesný posuv, který je vhodný k navigaci v seznamech, prezentacích a sbírkách snímků.
Umožňuje letmým pohledem na ikony získat informace o stavu baterie a funkcích Caps Lock, Scroll Lock a Num Lock, takže při psaní vám nic neunikne.
Nepatrný bezdrátový přijímač zůstává v notebooku. Ke stejnému přijímači můžete navíc snadno přidat další kompatibilní myš nebo numerickou klávesnici.

Logitech® Wireless Desktop MK710. Spojení pohodlí a produktivity v jedné sadě. Nízkoprofilová klávesnice obsahuje vyduté klávesy Logitech Incurve Keys™, které podporují správnou polohu prstů a jejich jemně zaoblené hrany umožní konečkům prstů plynule přecházet mezi klávesami. Díky životnosti baterie klávesnice i myši až tři roky není prakticky třeba měnit baterie.* Velmi rychlý posuv umožňuje rychlé procházení dlouhých dokumentů nebo přepnutí na přesný posuv. Panel LCD vás například informuje o tom, že je zapnutá funkce Caps Lock, a to dříve, než napíšete celou stránku. A nepatrný přijímač Logitech Unifying zůstává v notebooku a umožňuje připojení další kompatibilní bezdrátové myši nebo numerické klávesnice.* Výpočet životnosti baterie klávesnice vychází z předpokládaného počtu dvou milionů úhozů za rok v kancelářském prostředí. Způsob práce uživatele se může lišit. Životnost baterie myši se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.

Logitech® Wireless Desktop MK710

Spojení pohodlí a produktivity v jedné sadě

- Životnost baterie klávesnice i myši až tři roky*

- Klávesy Logitech Incurve Keys™ a měkká opěrka zápěstí

- Velmi rychlý posuv* Výpočet životnosti baterie klávesnice vychází z předpokládaného počtu dvou milionů úhozů za rok v kancelářském prostředí. Způsob práce uživatele se může lišit. Životnost baterie myši se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.

Vysoký výkon, nízký profil a životnost baterie až tři roky.Co nabízí sada Logitech® Wireless Desktop MK710. Jedná se o bezdrátovou klávesnici a myš, které jsou optimalizovány pro váš notebook, navrženy za účelem pohodlí a vyrobeny za účelem výkonu.Nízkoprofilová klávesnice obsahuje klávesy Logitech Incurve Keys™ a měkkou opěrku zápěstí. Vyduté klávesy podporují správnou polohu prstů a jejich jemně zaoblené hrany umožní konečkům prstů po celé hodiny plynule přecházet mezi klávesami. Klávesy jsou tak pohodlné, že vás napadne, zda nebyly vyrobeny přímo pro vaše prsty. Životnost baterie klávesnice i myši až tři roky znamená lepší správu napájení, takže není prakticky třeba baterie měnit.* Velmi rychlý posuv umožňuje rychlé procházení dlouhých dokumentů nebo přepnutí na přesný posuv, který je vhodný k navigaci v seznamech, prezentacích a sbírkách snímků. Panel LCD vás mimo jiné informuje o tom, že je zapnutá funkce Caps Lock, a to dříve, než napíšete celou stránku.

Klávesnice

Myš

Přijímač Unifying s rozhraním USB o frekvenci 2,4 GHz

4 alkalické baterie typu AA

Disk CD-ROM se softwarem

Uživatelská dokumentace

Tříletá záruka a plná podpora produktu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® Wireless Desktop MK710 - EER - US International
Diskuze k produktu: logitech-wireless-desktop-mk710-eer-us-international není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.