vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® Bluetooth Headset H600 - EMEA

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2021 Kč s DPH

1670 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Sluchátka a mikrofony nebo Sluchátka
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 981-000342
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 24 měsíců
Logitech® Bluetooth Headset H600 - EMEA
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Náhlavní souprava Logitech® Wireless Headset H600. Osvoboďte se od počítače díky bezdrátovému zvuku pro vaše hovory a hudbu.

Miniaturní, nenáročný nanopřijímač je vždy připraven k použití. Stačí jej zapojit do portu USB - a pak na něj můžete zapomenout.
Reproduktory optimalizované laserem minimalizují zkreslení, takže si budete moci vychutnávat čisté hovory a stereofonní zvuk - a mikrofon s potlačením šumu snižuje šum na pozadí.
Již nejste připoutáni ke stolu - díky spolehlivému bezdrátovému připojení se můžete volně pohybovat do vzdálenosti až 10 m od počítače.** Skutečný dosah při bezdrátovém spojení se bude lišit v závislosti na způsobu použití, nastavení a vlastnostech prostředí.
Dobíjecí baterie s výdrží šest hodin vám umožní konverzovat a poslouchat hudbu déle - ať už sedíte u stolu nebo jste na cestách.**** Skutečná životnost baterie se liší dle použití, nastavení a podmínek okolního prostředí.
Díky nastavitelnému hlavovému mostu a pěnovým náušníkům se budete při nošení této náhlavní soupravy cítit pohodlně.

Náhlavní souprava Logitech® Wireless Headset H600. Osvoboďte se od počítače díky bezdrátovému zvuku pro vaše hovory a hudbu. Stačí zapojit miniaturní nanopřijímač do portu USB - a zapomenout na něj. Reproduktory optimalizované laserem minimalizují zkreslení, takže si budete moci vychutnávat čisté hovory a stereofonní zvuk - a mikrofon s potlačením šumu snižuje šum na pozadí. Již nejste připoutáni ke stolu - můžete se volně pohybovat do vzdálenosti až 10 m od počítače. Dobíjecí baterie s výdrží šest hodin vám umožní konverzovat a poslouchat hudbu déle - a díky nastavitelnému hlavovému mostu a náušníkům se budete cítit pohodlně.*

* Skutečný dosah při bezdrátovém spojení a životnost baterie se liší v závislosti na způsobu použití, nastavení a podmínkách okolního prostředí.

Text na regálové kartě
Náhlavní souprava Logitech® Wireless Headset H600
Osvoboďte se od počítače díky bezdrátovému zvuku pro vaše hovory a hudbu
- Nenáročný nanopřijímač
- Laserem optimalizované reproduktory
- Bezdrátový dosah 10 m*

* Skutečný dosah při bezdrátovém spojení se bude lišit v závislosti na způsobu použití, nastavení a vlastnostech prostředí.

Obsah balení
Náhlavní souprava
Nanopřijímač
Nabíjecí kabel USB
Uživatelská dokumentace
Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® Bluetooth Headset H600 - EMEA
Diskuze k produktu: logitech-wireless-headset-h600-bt-emea není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.