vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® Bluetooth Headset H800 - EMEA_

Kalkulačka splátek CETELEM
3124 Kč s DPH

2582 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 981-000338
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 24 měsíců
Logitech® Bluetooth Headset H800 - EMEA_
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Náhlavní souprava Logitech® Wireless Headset H800. Konverzujte, poslouchejte hudbu a surfujte na počítači, tabletu nebo „chytrém“ telefonu - bez kabelů, které by vás omezovaly.

Díky velkému množství ovládacích prvků přímo na sluchátku se můžete snadno připojovat a přepínat mezi zařízeními typu počítač, tablet nebo „chytrý“ telefon.* * Některé funkce soupravy nemusejí být v závislosti na tabletu, mobilním telefonu či aplikaci podporovány.
Laserem optimalizované reproduktory a integrovaný ekvalizér zajistí reprodukci bohatého digitálního stereofonního zvuku, který vám umožní ponořit se do hudby či hovorů - a mikrofon s potlačením šumu snižuje šum na pozadí.** Některé funkce náhlavní soupravy nemusejí být v závislosti na tabletu, mobilním telefonu či aplikaci podporovány.
Díky miniaturnímu nanopřijímači získáte volnost pohybu až 12 m od počítače - nebo můžete soupravu spárovat s „chytrým“ telefonem či tabletem prostřednictvím Bluetooth®***.** Skutečný dosah při bezdrátovém spojení se bude lišit v závislosti na způsobu použití, nastavení a vlastnostech prostředí.*** Náhlavní soupravu je možné propojit pouze s jedním zařízením Bluetooth najednou.
Poslouchejte hudbu a konverzujte déle díky dobíjecí baterii s výdrží šest hodin - soupravu můžete navíc používat i během dobíjení.******** Skutečná životnost baterie se liší dle použití, nastavení a podmínek okolního prostředí.
Polstrovaný hlavový most a tvarovaná sluchátka vám zaručí pohodlí při nošení po celé hodiny; soupravu lze navíc pro potřeby přenášení sklopit podobně jako brýle.

Náhlavní souprava Logitech® Wireless Headset H800. Konverzujte, poslouchejte hudbu a surfujte - bez kabelů, které by vás omezovaly. Díky ovládacím prvkům přímo na sluchátku se můžete snadno připojovat a přepínat mezi zařízeními typu počítač, tablet nebo „chytrý“ telefon.* Laserem optimalizované reproduktory a integrovaný ekvalizér zajistí reprodukci bohatého digitálního stereofonního zvuku - a mikrofon s potlačením šumu snižuje šum na pozadí. Díky miniaturnímu nanopřijímači získáte volnost pohybu až 12 m od počítače - nebo můžete soupravu spárovat s „chytrým“ telefonem či tabletem prostřednictvím Bluetooth®.*** Dobíjecí baterie s výdrží šest hodin**** vám umožní konverzovat a poslouchat hudbu déle - a díky polstrovanému hlavovému mostu a náušníkům se budete cítit pohodlně. Soupravu lze navíc pro potřeby přenášení sklopit podobně jako brýle.

* Některé funkce náhlavní soupravy nemusejí být v závislosti na tabletu, mobilním telefonu či aplikaci podporovány.
** Skutečný dosah při bezdrátovém spojení se bude lišit v závislosti na způsobu použití, nastavení a vlastnostech prostředí.
*** Náhlavní soupravu je možné propojit pouze s jedním zařízením Bluetooth najednou.
**** Skutečná životnost baterie se bude lišit v závislosti na způsobu použití, nastavení a vlastnostech prostředí.

Text na regálové kartě
Náhlavní souprava Logitech® Wireless Headset H800
Konverzujte, poslouchejte hudbu a surfujte na počítači, tabletu nebo „chytrém“ telefonu - bez kabelů, které by vás omezovaly
- Pro počítač, tablet nebo „chytrý“ telefon
- Laserem optimalizované reproduktory s integrovaným ekvalizérem
- Bezdrátový dosah 12 m*


Obsah balení
Náhlavní souprava
Nanopřijímač
Nabíjecí kabel USB
Uživatelská dokumentace
Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® Bluetooth Headset H800 - EMEA_
Diskuze k produktu: logitech-wireless-headset-h800 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.