vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® Wireless Keyboard K230 - EER - Slovakian layout_

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
666 Kč s DPH

550 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Klávesnice
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 920-003349
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 36 měsíců
Logitech® Wireless Keyboard K230 - EER - Slovakian layout_
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátová klávesnice Logitech® Wireless Keyboard K230. Kompaktní klávesnice, která spojuje zábavu s funkčností.

Ušetříte spoustu místa na stole, aniž by vám cokoliv chybělo.
Kombinace spolehlivosti kabelového připojení s volností pohybu bezdrátové technologie díky dosahu 10 metrů - to vše a navíc ještě šifrování vašich informací.* Miniaturní, nenáročný přijímač Logitech Unifying vám umožní bez potíží přidávat kompatibilní zařízení.
Můžete komunikovat na síti Facebook® nebo posílat e-maily přátelům až dva roky bez starostí s výměnou baterií.**
Tuto malou elegantní klávesnici si můžete díky třem vyměnitelným krytům baterie (světle šedý, růžový a modrý) přizpůsobit vaší náladě nebo vybavení.
Nastavení nemůže být jednodušší - stačí zapojit bezdrátový přijímač do portu USB na počítači, a budete moci začít ihned používat aplikaci IMing, číst blogy nebo zprávy tweet i bez instalace softwaru.

Bezdrátová klávesnice Logitech® Wireless Keyboard K230. Kompaktní klávesnice, která spojuje zábavu s funkčností. Je o cca 36 % menší než naše běžné klávesnice, ale i přesto má všechny běžné klávesy. Získáte spolehlivé bezdrátové připojení s dosahem až 10 metrů prakticky bez zpoždění nebo výpadků - i v těch nejvytíženějších bezdrátových prostředích - díky miniaturnímu nenáročnému přijímači Logitech Unifying.* Díky životnosti baterií 2 roky a funkci automatického režimu spánku můžete provozovat vaše oblíbené činnosti bez starostí s výměnou baterií.** Vzhled této elegantní klávesnice můžete pomocí tří barevných dekorativních krytů baterie měnit podle potřeby. A díky snadnému nastavení bez nutnosti instalace softwaru budete moci začít ihned používat aplikaci IMing, číst blogy nebo zprávy tweet.* Dosah bezdrátového připojení se může lišit v závislosti na podmínkách okolního prostředí a používání.

** Výpočet životnosti baterií vychází z předpokládaného počtu dvou milionů úhozů za rok v kancelářském prostředí. Uživatel může zaznamenat jiné hodnoty.

Bezdrátová klávesnice Logitech® Wireless Keyboard K230

Kompaktní klávesnice, která spojuje zábavu s funkčností

- Prostorově úsporné provedení se všemi běžnými klávesami

- Spolehlivé bezdrátové připojení 2,4 GHz s dosahem 10 metrů*

- Životnost baterií 2 roky** Dosah bezdrátového připojení a životnost baterií se může lišit v závislosti na podmínkách okolního prostředí a používání.

Obsah balení
• Klávesnice
• Přijímač Logitech Unifying
• 2 baterie velikosti AAA
• Přídavné kryty baterií
• Uživatelská dokumentace
• Tříletá záruka a plná podpora produktu od výrobce


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® Wireless Keyboard K230 - EER - Slovakian layout_
Diskuze k produktu: logitech-wireless-keyboard-k230-sk-24ghz-eer není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.