vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® Wireless Keyboard K270 - EER - Czech layout_

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
784 Kč s DPH

648 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 920-003741
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 36 měsíců
Logitech® Wireless Keyboard K270 - EER - Czech layout_
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátová klávesnice Logitech® Wireless Keyboard K270. Spolehlivé bezdrátové připojení - ať už klávesnici používáte kdekoli.

Klávesnice je vždy připravena k použití.
Kombinace spolehlivosti kabelového připojení s volností pohybu bezdrátové technologie – to vše a navíc ještě šifrování vašich informací.
Nejčastěji prováděné činnosti jsou na dosah ruky.
Budete moci pracovat celé měsíce bez starostí s výměnou baterií. Navíc není třeba používat tlačítka Zap/Vyp - automatický pohotovostní režim šetří energii za vás.
Nastavení nemůže být jednodušší - trvá jen několik sekund a není třeba instalovat žádný software.

Bezdrátová klávesnice Logitech® Wireless Keyboard K270. Spolehlivé bezdrátové připojení - ať už klávesnici používáte kdekoli. Miniaturní přijímač Logitech Unifying je tak malý, že jej můžete nechat v notebooku. Navíc můžete snadno připojit další kompatibilní myš nebo klávesnici – bez potíží s několika přijímači USB. Díky bezdrátovému připojení Logitech Advanced 2,4 GHz nedochází prakticky k žádným výpadkům signálu až do 10 metrů.* Můžete tak pracovat celé dva roky bez starostí s výměnou baterií.** K jednoduchosti používání příspívá osm přístupových kláves a nastavení pomocí technologie plug-and-play, které trvá jen několik sekund. Díky standardnímu plnohodnotnému rozložení kláves (včetně numerické klávesnice) najdete všechny klávesy přesně tam, kde je očekáváte. Klávesnice, která vydrží - díky vysoké kvalitě a spolehlivosti, kterou je společnost Logitech známá, v provedení odolném proti polití*** a klávesami s UV potiskem pro delší životnost.* Dosah bezdrátového připojení se může lišit v závislosti na podmínkách okolního prostředí a používání.

** Životnost baterií se může lišit podle způsobu použití.

*** Testováno v omezených podmínkách (max. množství rozlité tekutiny 60 ml).

Bezdrátová klávesnice Logitech® Wireless Keyboard K270

Spolehlivé bezdrátové připojení - ať už klávesnici používáte kdekoli

- Miniaturní nenáročný přijímač Logitech Unifying zůstává v notebooku

- Plnohodnotná velikost a standardní rozložení s číselnou klávesnicí

- Osm přístupových kláves zjednodušuje každodenní činnosti

Obsah balení
• Bezdrátová klávesnice
• Přijímač Unifying
• 2 baterie velikosti AAA
• Uživatelská dokumentace
• Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® Wireless Keyboard K270 - EER - Czech layout_
Diskuze k produktu: logitech-wireless-keyboard-k270-cze-24ghz-eer není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.