vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® Wireless Mouse M705 Marathon - EMEA

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1123 Kč s DPH

928 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
MYŠI, myšáci nebo Myš bezdrátová optická
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 910-001949
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 36 měsíců
Logitech® Wireless Mouse M705 Marathon - EMEA
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M705 – napájení z jedné sady baterií až po dobu tří let*.

Více kliknutí. Více posouvání. Zvládnete mnohem více. Bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M705 má výrazně nižší spotřebu než srovnatelné bezdrátové myši od jiných společností. Na jednu sadu baterií tak vydrží fungovat až tři roky*.* Životnost baterií se může lišit podle způsobu použití.
Jedním otočením kovového kolečka pro posuv se zanedbatelným třením rychle procházejte dlouhými dokumenty a webovými stránkami.
Tvar myši přirozeně vede ruku do správné polohy a nabízí rozšířené možnosti ovládání bez ústupků v oblasti pohodlí. Můžete rychle přecházet mezi webovými stránkami nebo aplikacemi**.** Vyžaduje instalaci softwaru.
Tento drobný bezdrátový přijímač zůstává v notebooku, takže jej při pohybu z místa na místo nemusíte odpojovat. Ke stejnému bezdrátovému přijímači můžete navíc snadno přidat kompatibilní bezdrátovou klávesnici nebo číselnou klávesnici.
Zajišťuje plynulé, citlivé a přesné ovládání kurzoru na površích, které běžným optickým myším způsobují problémy, například na leštěných stolech nebo stolech s hrubou texturou***.*** Laserový senzor nelze použít na skle nebo zrcadlech.

Bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M705 má stále dost energie. Má výrazně nižší spotřebu než srovnatelné bezdrátové myši od jiných společností, takže na jednu sadu baterií vydrží fungovat až tři roky*. Navíc disponuje velmi malým bezdrátovým přijímačem, který zůstává zapojený v počítači, takže je vždy připravena k použití kdykoli, kdekoli a po libovolně dlouhou dobu. Velmi rychlý posuv umožňuje rychle procházet dlouhými dokumenty a najít požadovaný úsek během okamžiku. Laserové snímání zajišťuje plynulé a citlivé ovládání kurzoru. A díky ergonomickému provedení pro pravou ruku se budete po skončení práce s myší cítit stejně pohodlně jako na začátku.

* Životnost baterií se může lišit podle způsobu použití.

Text na regálové kartě
Bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M705
Vydrží roky.
- Tříletá životnost baterií*
- Velmi rychlý posuv
- Drobný přijímač Logitech® Unifying zůstává v notebooku

* Životnost baterií se může lišit podle způsobu použití.

Ukázka reklamního textu
Stále dost energie.

Když vaše ruka poprvé spočine na ergonomicky tvarované myši Logitech® Wireless Mouse M705, uvědomíte si, že tady nepůjde jen o pouhé pohybování ukazatelem a klikání.

Drobný přijímač zůstává zapojený v počítači, takže můžete okamžitě začít pracovat. Máte k dispozici velmi rychlý posuv. Můžete přibližovat a oddalovat fotografie. Nebo pomocí třech integrovaných tlačítek ovládaných palcem přepínat okna**.

Ale než objevíte tu nejúžasnější vlastnost této myši, možná uplyne několik let. Nikdo přece nepřemýšlí o výměně baterií, dokud není opravdu potřeba. Vzhledem k tříleté životnosti baterií* možná ani nikdy potřeba nebude.

* Životnost baterií se může lišit podle způsobu použití.
** Vyžaduje instalaci softwaru.

Obsah balení
Myš
Přijímač Logitech Unifying
2 baterie typu AA
Uživatelská dokumentace
Tříletá záruka a plná podpora produktu od výrobce


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® Wireless Mouse M705 Marathon - EMEA
Diskuze k produktu: logitech-wireless-marathon-mouse-m705-24ghz-eer2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.