vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech myš Wireless Mouse M560, laserová, unifying přijímač, 5 tlačítek, bílá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1136 Kč s DPH

939 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 910-003913
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,104
Záruka: 36 měsíců
Logitech myš Wireless Mouse M560, laserová, unifying přij...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
myš pro PC
Podrobné informace najdete na www.logitech.com nebo na infolince +420 239 000 335.

EAN: 5099206047334
Obrázek je ilustrativní!

Myš Logitech® Wireless Mouse M560 byla vyvinuta pro pohodlí i po dlouhých hodinách práce, díky čemuž se s každým úkolem vypořádáte jako profesionál. Ať už jste pravák nebo levák, používáte úchop konečky prstů nebo celou dlaní, myš hýčká vaši ruku svým přirozeným a pohodlným tvarem. Její dvě tlačítka pro ovládání palcem jsou naprogramována pro funkce přepínání obrazovky Start a Plochy systému Windows® 8 za účelem urychlení a usnadnění přechodu mezi tradiční plochou systému Windows, aplikacemi, a novým, celoobrazovkovým rozhraním systému Windows 8. A tlačítko nabídek na okraji obrazovky systému Windows 8 nacházející se hned za rolovacím kolečkem vám umožní přístup k Přepínači aplikace a Panelu ovládacích tlačítek jedním dotykem. Exkluzivní, super rychlé rolovací kolečko společnosti Logitech vám umožní přepínat mezi rychlostí a přesností. V režimu volného otáčení můžete plynule procházet i těmi nejdelšími dokumenty, webovými stránkami či informačními kanály. V režimu procházení po krocích můžete přesně procházet tabulkami, fotoalby či seznamy skladeb.

Plnohodnotná velikost, pohodlně tvarovaný úchop
Plnohodnotná velikost, tvar vhodný pro obě ruce. Výrazně tvarované obrysy. Měkké pogumované úchyty. Každičký detail designu myši Logitech® Wireless Mouse M560 vás vyzývá, abyste se jí dotkli, usadili se a relaxovali. Ať už jste pravák nebo levák, používáte úchop konečky prstů nebo celou dlaní, myš hýčká vaši ruku svým přirozeným a pohodlným tvarem - po celé hodiny.

Dvě přídavná tlačítka pro ovládání palcem
Doplňkové ovládací prvky na dosah vašeho palce. Dvě tlačítka pro ovládání palcem jsou naprogramována pro funkce přepínání obrazovky Start a Plochy systému Windows® 8 za účelem urychlení a usnadnění přechodu mezi tradiční plochou systému Windows, aplikacemi, a novým, celoobrazovkovým rozhraním systému Windows 8.

Tlačítko nabídek na okraji obrazovky systému Windows® 8
Tlačítko nabídek na okraji obrazovky systému Windows® 8 nacházející se hned za rolovacím kolečkem vám umožní přístup k Přepínači aplikace a Panelu ovládacích tlačítek jedním dotykem. Ať už se v systému Windows® nacházíte kdekoli, pouhé jedno kliknutí vás dělí od nejčastěji používaných funkcí, mezi něž patří spouštění aplikací, hledání a nastavení.

Super rychlé kolečko posuvníku
Jedno rychlé kolečko, dva režimy posuvu. V režimu volného otáčení můžete plynule procházet i těmi nejdelšími dokumenty, webovými stránkami či informačními kanály. V režimu procházení po krocích můžete přesně procházet tabulkami, fotoalby či seznamy skladeb. Jakmile jednou vyzkoušíte naše super rychlé rolovací kolečko, už se nikdy nevrátíte k obyčejnému kolečku.

Obsah balení:
Wireless Mouse M560
Nano přijímač
1 AA baterie (předinstalovaná)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech myš Wireless Mouse M560, laserová, unifying přijímač, 5 tlačítek, bílá
Diskuze k produktu: logitech-wireless-mouse-m560-white-wer-occident-packaging není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.