vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lopata Gardena Terraline 135 cm (3786-20)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
856 Kč s DPH

707 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: GARDENA
Váha: 2,1
Lopata Gardena Terraline 135 cm (3786-20)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Široké možnosti použití – k přehazování půdy, písku, sněhu, štěrku a jiných sypkých materiálů. Extra široká rukojeť pro dvě ruce pro dobré vedení síly. S prvky z měkčeného plastu pro pohodlnou manipulaci a příjemnou práci. Kapkovitý profil násady zabraňuje náhodnému přetáčení. Optimálně tvarovaná násada s příjemným opláštěním z plastu pro pohodlnou, neklouzavou manipulaci. List lopaty z kalené kvalitní oceli s vysoce kvalitním povlakem. Celková délka: cca 135 cm.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lopata Gardena Terraline 135 cm (3786-20)
Diskuze k produktu: lopata-gardena-terraline-135-cm-378620 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.