vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LRP kvadrokoptéra H4 Gravit Micro 2.0 set, 130 mm, RC set 2,4GHz

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1898 Kč s DPH

1569 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: L220702
Výrobce: NONAME
Záruka: 24 měsíců
LRP kvadrokoptéra H4 Gravit Micro 2.0 set, 130 mm, RC set...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis:
RC set kvadrokoptéry se 4-kanálovou RC soupravou 2.4GHz, 1x LiPo aku 300mAh a nabíječem kompletně připravený k letu. Rozpětí ramen 130mm, letová hmotnost 44g.

Naše micro kvadrokoptéra s vynikajícími letovými vlastnostmi je konstruovaná tak, aby "přežila" i hrubé zacházení. Konstrukce z kvalitního pružného plastu chrání všechny části modelu proti poškození a zároveň dává této kvadrokoptéře nezaměnitelný vzhled, který zaujme nejednoho pozorovatele. Díky kvalitní řídící jednotce je tento model velmi stabilní, ale dokáže být i velmi živý. Pomocí přepínání letového módu lze nastavit MÓD1 - pro začátečníky, nebo MÓD2 - akrobatický.

K modelu je dodáván čtyřkanálový vysílač 2,4GHz v módu 2, na kterém lze nastavit směr "automatického lopingu" Model je vybaven i osvětlením, díky kterému lze s modelem létat i za tmy. Osvětlení je možné vypnout/zapnout dálkově z vysílače.

Řídící jednotka je umístěna na jedné desce spolu s přijímačem 2,4 GHz, gyroskopickým systémem a regulátory otáček. Stejně jako vrtule, je chráněna odolným plastem proti poškození.

Pro napájení kvadrokoptéry slouží LiPo akumulátor 240 mAh/25C, který dodává modelu energii na 5 - 8 minut letu. S modelem je dodáván jeden pohonný akumulátor. K nabíjení slouží nabíječ, který je napájen z USB konektoru a pomocí kterého lze nabíjet oba dva akumulátory najednou.

Ke zprovoznění modelu budete potřebovat dokoupit 4 tužkové alkalické baterie, nebo NiMH akumulátory.

RC set H4 Gravit Micro obsahuje:
kompletně sestavený model kvadrokoptéry
čtyřkanálový vysílač 2,4 GHz
1x LiPo akumulátor 300 mAh/25C
4x náhradní vrtule
nabíječ pohonného akumulátoru
USB kabel pro napájení nabíječe.

vlastnosti:
Délka: 210 mm
Průměr nosného rotoru: 63 mm
Hmotnost: 44 g
Výška: 35 mm
Ovládané funkce: M(4),Kl,Kp,Vr
Stavební náročnost: S0
Náročnost pilotáže: P0
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LRP kvadrokoptéra H4 Gravit Micro 2.0 set, 130 mm, RC set 2,4GHz
Diskuze k produktu: lrp-kvadrokoptera-h4-gravit-micro-20-set-130-mm-rc-set-24ghz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.