vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LUA - Tri-Button Gaming Mouse

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1040 Kč s DPH

860 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ROC-11-310
Výrobce: ROCCAT
Záruka: 24 měsíců
LUA - Tri-Button Gaming Mouse
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Elegantniacute; stylovaacute; myscaron; s gumovyacute;m povrchem, kteryacute; je vhodnyacute; pro levaacute;ky i pravaacute;ky. Rozliscaron;eniacute; sniacute;mače lze kdykoliv změnit pomociacute; stisku tlačiacute;tka až do rozliscaron;eniacute; 2000 dpi. Myscaron; poskytuje 3 tlačiacute;tka včetně kolečka, pro funkci rolovaacute;niacute; nebo čteniacute; dokumentu. Extreacute;mně precizniacute; kolečko zajiscaron;ťuje straacute;nkovaacute;niacute; s dokonalou přesnostiacute;. Perfektně sniacute;maacute; každyacute; jednotlivyacute; krok, takže se nemusiacute;te obaacute;vat, že byste naacute;hodou při vyacute;běru přeskočili vascaron;i obliacute;benou zbraň během hraniacute; nebo citaci. Kolečko naviacute;c poskytuje odezvu, diacute;ky ktereacute; budete miacute;t vscaron;e pod kontrolou.
Parametry a specifikace: Typ senzoru: Blue-Optic Rozliscaron;eniacute;: 250 - 2000 DPI Rychlost přenosu signaacute;lu: 1000 Hz Počet tlačiacute;tek: 3 + kolečko Rozhraniacute;: USB Deacute;lka kabelu: 1,8 m Barevneacute; provedeniacute;: Černeacute; Rozměry: 11,5 x 6,4 cm Hmotnost: 70 g
Parametry a specifikace:


Určeniacute;
Herniacute;

Provedeniacute;
Symetrickeacute;

Rozhraniacute;
Draacute;tovaacute;

Technologie
Laserovaacute;

Citlivost
2nbsp;000 DPI

Tlačiacute;tka a kolečko


Počet tlačiacute;tek
3times;

Kolečko
Speciaacute;lniacute;

Barva
Barva
Černaacute;

Pokročileacute; parametry
Rozhraniacute;
Draacute;tovaacute; USB

Rozměry a hmotnost
Scaron;iacute;řka
64 mm (6,4 cm)

Hmotnost
70 gPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LUA - Tri-Button Gaming Mouse
Diskuze k produktu: lua-tributton-gaming-mouse není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.