vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MA504SFBAW DRUM SET MAPEX

Kalkulačka splátek CETELEM
18156 Kč s DPH

15005 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Výrobce: MAPEX
Váha: 50
MA504SFBAW DRUM SET MAPEX
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bicí souprava akustická bez stojanů a činelů
Řada Mars je zcela novým zástupcem nižší střední třídy. MARSy jsou vyrobeny ze 100% výběrové břízy o celkové síle 7,2mm a povrch bubnů obstarává netradičně příčně texturovaná folie ve čtyřech barevných variantách. Stejně jako vyšší Armory mají bubny Mars nové hrany SONIClear pro lepší zukové vlastnosti a snažší ladění. Mechanika bubnů je buď černá nebo chromovaná – dle zvolené barevné varianty. Konfigurace setů i rozměry jednolivých bubnů reflektují poslední zvukové trendy.

Souprava obsahuje:
Velký buben 20x16" s přírubou, tom tomy 10x7“, 12x8", kotel na nožičkách 14x12", malý buben 14x6,5", dvojitý držák tomu TH676


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MA504SFBAW DRUM SET MAPEX
Diskuze k produktu: ma504sfbaw-drum-set-mapex není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.