vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MA528SFRW DRUM SET MAPEX

Kalkulačka splátek CETELEM
18156 Kč s DPH

15005 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: MAPEX
Váha: 50
MA528SFRW DRUM SET MAPEX
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bicí souprava akustická bez stojanů a činelů
Řada Mars je zcela novým zástupcem nižší střední třídy. MARSy jsou vyrobeny ze 100% výběrové břízy o celkové síle 7,2mm a povrch bubnů obstarává netradičně příčně texturovaná folie ve čtyřech barevných variantách. Stejně jako vyšší Armory mají bubny Mars nové hrany SONIClear pro lepší zukové vlastnosti a snažší ladění. Mechanika bubnů je buď černá nebo chromovaná – dle zvolené barevné varianty. Konfigurace setů i rozměry jednolivých bubnů reflektují poslední zvukové trendy.

Souprava obsahuje:
Velký buben 22x18" bez příruby, tom tom 12x9", kotle na nožičkách 14x12", 16x14“, malý buben 14x6,5“, držák tomu TH676 2x, multiclamp AC910 2x


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MA528SFRW DRUM SET MAPEX
Diskuze k produktu: ma528sfrw-drum-set-mapex není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.