vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MadMan Lens pen

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
233 Kč s DPH

193 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 8594176660318
Výrobce: Madman
Záruka: 24 měsíců
MadMan Lens pen
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nečistoty na objektivu mohou zkazit i ty nejlepší záběry z akce. Vyhněte se jim díky malému skladnému pomocníkovi - čistícímu peru. Toto pero šetrně, ale přesto účinně vyčistí veškeré nečistoty z vašeho objektivu a vaše záběry pak budou ještě lepší a ostřejší.
Komplexní využitelnost Objektiv kamery je bezesporu tou nejdůležitější částí kamery, která si zaslouží mimořádnou péči. Občasné čistění objektivu je tedy naprosto nezbytné, pokud chcete, aby vaše záběry byly stále tak kvalitní a ostré. Nečistoty, otisky prstů a mnohem více jsou postrachy pro objektiv - nyní se jich však můžete jednoduše, šetrně ale přesto efektivně zbavit díky čistícímu peru!
Bezpečnost a funkčnost Z jedné strany obsahuje čistící pero MadMan vysunovací jemný štěteček, který vám umožní bezpečně a bez poškození objektivu vyčistit nečistoty a prach na objektivu. Štěteček je speciálně vyroben tak, aby nepoškodil čočku, a je tedy zcela bezpečný. Šetrnost však nebrání jeho maximální efektivnosti.
Z druhé strany se nachází leštící ploška, kterou můžete po utření štětečkem čočku ještě vyleštit. Je to skvělé např. proti otiskům prstů nebo nenápadným nečistotám, které vám mohou vadit při detailních a kvalitních videích. V případě silných nečistot doporučujeme na objektiv dýchnout (zamlžit ho) a postup opakovat.
Variabilní Nejen že štětečkem můžete čistit vaši kameru, ale stejně dobře se dá použít i na fotoaparáty, telefony, brýle, displeje mobilních telefonů atd. Vyčistit toho můžete opravdu mnoho. Produkt je velmi elegantní a skladný, takže ať už vyrazíte kamkoli, můžete jej mít vždy po ruce.
Jak zacházet s čistícím perem ? 1. Vysuňte štěteček a odstraňte prach a jiné nečistoty z objektivu. 2. Pootočte víčkem pera, sundejte ho a objevíte pružnou čistící hlavu. 3. Jemnými krouživými pohyby přejíždějte přes objektiv. 4. Znovu nasaďte víčko a pootočte jím. 5. Čistící hrot bude znovu naplněn uhlíkem ze zásobní houbičky na spodku víčka. 6. Jestliže na ploše zůstanou zaschlé nečistoty, dýchněte lehce na plochu objektivu a proces čistění zopakujte.
Obsah balení : 1x čistící pero
Kompatibilita : všechny videokamery a fotoaparáty zboží je možné použít i pro čištění brýlí, menších LCD displejů (např. mobilních telefonů) atd


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MadMan Lens pen
Diskuze k produktu: madman-lens-pen není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.