vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MadMan Nalepovací držáky 3M pro GoPro

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
352 Kč s DPH

291 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MDMADHESIVEMOUNTS
Výrobce: Madman
Záruka: 24 měsíců
MadMan Nalepovací držáky 3M pro GoPro
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Možnosti použití držáku
Vysoce lepivé držáky pro připevnění kamery GoPro a další. Díky těmto držákům můžete připevnit Vaši kameru na nejrůznější místa jako je helma, auto, motorka a mnoho dalších míst, ze kterých získáte nezapomenutelné a dech beroucí záběry.
Přilepte držák kamkoli a kdykoli
Díky 3M lepicí pásce budete mít stoprocentní jistotu, že Vaše kamera bude držet přesně na místě, kam jste ji přidělali. Jelikož sada obsahuje 2 ks rovných a 2 ks zakřivených držáků, máte širokou škálu možností, kam všude můžete kameru umístit. Dokonalá přilnavost a zmíněná variabilita zakřivení umožní umístit 3M nalepovací držák jak potřebujete a ještě k tomu na jakém místě potřebujete. Díky antivibrační funkci speciální 3M nálepky držák pojme určité procento vibrací a umožňuje tak natáčet více stabilizované záběry.
Spolehlivost
Naše nalepovací držáky opravdu drží! Kvalita v tomto směru je maximálně důležitá neboť zajišťuje bezpečí vaší kamery a to si samozřejmě uvědomujeme. Pokud chcete mít opravdu jistotu toho, že se držák neodlepí je dobré pro jistotu kvalitního přilepení i odlepení použít nejlépe elektrický ventilátor (tj. fén), který zajistí maximální přilnavost k povrchu. Držák i povrch na který držák lepíme by měl mít shodnou teplotu. Po prvotním odlepení nedoporučujeme držák znovu použít a to zejména na extrémně zatěžovaná místa, kde by mohlo hrozit riziko nebezpečného pádu kamery.

Parametry a technické specifikace:
4 ks lepících pásek 3M s antivibrační funkcí
2 ks rovných držáků
2 ks zakřivených držáků
Kompatibilita:
GoPro HD Helmet HERO GoPro HD Motorsports HERO GoPro HD Surf HERO GoPro HD HERO Naked GoPro HD HERO 960 GoPro Hero HD 1080p GoPro HERO 2 GoPro HD HERO2 Outdoor Edition GoPro HD HERO2 Motorsport Edition GoPro HD HERO2 Surf Edition
GoPro HERO3 GoPro HERO3 WHITE GoPro HERO3 SILVER GoPro HERO3 BLACK
GoPro HERO3+ GoPro HERO3+ WHITE GoPro HERO3+ SILVER GoPro HERO3+ BLACK
GoPro HERO4 GoPro HERO4 SILVER GoPro HERO4 BLACK GoPro HERO
GoPro HERO5 SESSION GoPro HERO5 BLACK
kamery MagiCam série SD (nutno použít jiný nástavec) MagiCam SD18 (nutno použít jiný nástavec) MagiCam SD21 (nutno použít jiný nástavec) MagiCam SD71 (nutno použít jiný nástavec) MagiCam S71 TOUCH CZ
kamery ISAW (nutno použít jiný nástavec) ISAW Extreme (nutno použít jiný nástavec) kamery ActionPro (nutno použít jiný nástavec) ACTION PRO X7 (nutno použít jiný nástavec)
Kamery LAMAX ACTION
V kombinaci s produktem MadMan Tripod Screw adaptér nebo MadMan Tripod Screw set je produkt kompatibilní také s těmito kamerami:
Drift HD Drift HD 170 Drift 720
DRIFT HD GHOST DRIFT HD GHOST-S
kamery se stativovým závitem fotoaparáty se stativovým závitem


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MadMan Nalepovací držáky 3M pro GoPro
Diskuze k produktu: madman-nalepovaci-drzaky-3m-pro-gopro není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.