vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MadMan Profi Handheld pro GoPro

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
433 Kč s DPH

358 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 8594176661285
Výrobce: Madman
Záruka: 24 měsíců
MadMan Profi Handheld pro GoPro
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Držaacute;k pro stabilniacute; akčniacute; zaacute;běry Tento držaacute;k pro akčniacute; kamery, zrcadlovky a mobilniacute; telefony Vaacute;m posloužiacute;, ať budete kdekoliv. Jde o univerzaacute;lniacute; držaacute;k, kteryacute; spojuje vyacute;hody klasickyacute;ch selfie tyčiacute; a stativů, takže diacute;ky němu pořiacute;diacute;te nejen dokonaleacute; selfie, ale i perfektniacute;, akčniacute; zaacute;běry. Na držaacute;k jednoduscaron;e umiacute;stiacute;te Vascaron;e zařiacute;zeniacute; a pak už si Vascaron;e nevscaron;edniacute; zaacute;žitky uchovaacute;te navždy.
Protože držaacute;k umožňuje fotit a nataacute;čet stabilniacute; videa z ruky, už po paacute;r použitiacute;ch si ho zamilujete. Držaacute;k zajiscaron;ťuje mnohem stabilnějscaron;iacute; zaacute;běry, než jakyacute;ch byste dosaacute;hli při drženiacute; kamery v ruce, a tak se brzy stane Vascaron;im věrnyacute;m společniacute;kem. Natočiacute;te diacute;ky němu sami sebe v horaacute;ch s vyacute;hledem do dalekeacute; niacute;žiny, zachytiacute;te se při akčniacute;ch sportech, při jedinečneacute;m zaacute;žitku v historickeacute; čaacute;sti ruscaron;neacute;ho velkoměsta a dalscaron;iacute;ch dobrodružstviacute;ch. Držaacute;k maacute; v porovnaacute;niacute; se selfie tyčemi jescaron;tě leacute;pe nastavitelnou konstrukci, takže Vaacute;m spolehlivě posloužiacute; takeacute; jako stativ, kteryacute; můžete okamžitě kamkoliv položit, a to bez nutnosti jakeacute;hokoliv nastavovaacute;niacute;.
Univerzaacute;lniacute; pomocniacute;k na cesty Držaacute;k se chlubiacute; kompaktniacute;mi rozměry, takže ho s sebou snadno přibaliacute;te do batohu, kde nezabere prakticky žaacute;dneacute; miacute;sto. Držaacute;k můžete složit a zase rozložit během několika maacute;la vteřin. Ohebnaacute; a nastavitelnaacute; konstrukce Vaacute;m současně nabiacute;ziacute; možnost použiacute;vat držaacute;k ve dvou různyacute;ch poziciacute;ch ndash; sami si tak vyberete, kteraacute; Vaacute;m v daneacute; situaci nejviacute;ce vyhovuje. Držaacute;k můžete takeacute; rozložit tak, že Vaacute;m posloužiacute; jako plnohodnotnyacute; stativ pro Vascaron;i zrcadlovku.
Součaacute;stiacute; baleniacute; je takeacute; odscaron;roubovatelnyacute; držaacute;k na standardniacute; stativovyacute; scaron;roub určenyacute; pro akčniacute; kamery GoPro. Ten tedy obdržiacute;te zcela zdarma, a tak uscaron;etřiacute;te čas i peniacute;ze.
Kompatibilita s akčniacute;mi kamerami LAMAX i MagiCam Velkou vyacute;hodou tohoto držaacute;ku je možnost vscaron;estranneacute;ho využitiacute; a takeacute; jeho scaron;irokaacute; kompatibilita. Držaacute;k je vybaven standardniacute;m stativovyacute;m scaron;roubem, takže na něj umiacute;stiacute;te raacute;meček pro Vaacute;scaron; mobilniacute; telefon, akčniacute; kameru a takeacute; zrcadlovku. I když v baleniacute; naleznete držaacute;k pro akčniacute; kamery GoPro, držaacute;k je plně kompatibilniacute; takeacute; s dalscaron;iacute;mi akčniacute;mi kamerami, jako jsou kamery LAMAX či MagiCam. Jistě se tak spolu s dalscaron;iacute;m vybaveniacute;m brzy stane Vascaron;im obliacute;benyacute;m přiacute;sluscaron;enstviacute;m.
Kompatibilita s akčniacute;mi kamerami GoPro, LAMAX i MagiCam Velkou vyacute;hodou tohoto držaacute;ku je možnost vscaron;estranneacute;ho využitiacute; a takeacute; jeho scaron;irokaacute; kompatibilita. Držaacute;k je vybaven standardniacute;m stativovyacute;m scaron;roubem, takže na něj umiacute;stiacute;te raacute;meček pro Vaacute;scaron; mobilniacute; telefon, akčniacute; kameru a takeacute; zrcadlovku. I když v baleniacute; naleznete držaacute;k pro akčniacute; kamery GoPro, držaacute;k je plně kompatibilniacute; takeacute; s dalscaron;iacute;mi akčniacute;mi kamerami, jako jsou kamery LAMAX či MagiCam. Jistě se tak spolu s dalscaron;iacute;m vybaveniacute;m brzy stane Vascaron;im obliacute;benyacute;m přiacute;sluscaron;enstviacute;m.
Parametry a obsah baleniacute;: 1x Držaacute;k 1x Odniacute;matelnyacute; adapteacute;r pro akčniacute; kamery (tripod mount)
Kompatibilita : GoPro HD Helmet HERO GoPro HD Motorsports HERO GoPro HD Surf HERO GoPro HD HERO Naked GoPro HD HERO 960 GoPro Hero HD 1080p GoPro HERO 2 GoPro HD HERO2 Outdoor Edition GoPro HD HERO2 Motorsport Edition GoPro HD HERO2 Surf Edition
GoPro HERO3 GoPro HERO3 WHITE GoPro HERO3 SILVER GoPro HERO3 BLACK
GoPro HERO3+ GoPro HERO3+ WHITE GoPro HERO3+ SILVER GoPro HERO3+ BLACK
GoPro HERO4 GoPro HERO4 SILVER GoPro HERO4 BLACK GoPro HERO
kamery ISAW ISAW Extreme kamery ActionPro ACTION PRO X7
kamery MagiCam MagiCam SD18 MagiCam SD21 MagiCam S71
Kamery LAMAX ACTION
Drift HD
Drift HD 170 Drift 720
DRIFT HD GHOST DRIFT HD GHOST-S
akčniacute; kamery Sony kamery se stativovyacute;m zaacute;vitem fotoaparaacute;ty se stativovyacute;m zaacute;vitem


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MadMan Profi Handheld pro GoPro
Diskuze k produktu: madman-profi-handheld-pro-gopro není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.