vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MadMan Profi Handheld pro GoPro

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
433 Kč s DPH

358 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 8594176661285
Výrobce: Madman
Záruka: 24 měsíců
MadMan Profi Handheld pro GoPro
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Držák pro stabilní akční záběry Tento držák pro akční kamery, zrcadlovky a mobilní telefony Vám poslouží, ať budete kdekoliv. Jde o univerzální držák, který spojuje výhody klasických selfie tyčí a stativů, takže díky němu pořídíte nejen dokonalé selfie, ale i perfektní, akční záběry. Na držák jednoduše umístíte Vaše zařízení a pak už si Vaše nevšední zážitky uchováte navždy.
Protože držák umožňuje fotit a natáčet stabilní videa z ruky, už po pár použitích si ho zamilujete. Držák zajišťuje mnohem stabilnější záběry, než jakých byste dosáhli při držení kamery v ruce, a tak se brzy stane Vašim věrným společníkem. Natočíte díky němu sami sebe v horách s výhledem do daleké nížiny, zachytíte se při akčních sportech, při jedinečném zážitku v historické části rušného velkoměsta a dalších dobrodružstvích. Držák má v porovnání se selfie tyčemi ještě lépe nastavitelnou konstrukci, takže Vám spolehlivě poslouží také jako stativ, který můžete okamžitě kamkoliv položit, a to bez nutnosti jakéhokoliv nastavování.
Univerzální pomocník na cesty Držák se chlubí kompaktními rozměry, takže ho s sebou snadno přibalíte do batohu, kde nezabere prakticky žádné místo. Držák můžete složit a zase rozložit během několika mála vteřin. Ohebná a nastavitelná konstrukce Vám současně nabízí možnost používat držák ve dvou různých pozicích – sami si tak vyberete, která Vám v dané situaci nejvíce vyhovuje. Držák můžete také rozložit tak, že Vám poslouží jako plnohodnotný stativ pro Vaši zrcadlovku.
Součástí balení je také odšroubovatelný držák na standardní stativový šroub určený pro akční kamery GoPro. Ten tedy obdržíte zcela zdarma, a tak ušetříte čas i peníze.
Kompatibilita s akčními kamerami LAMAX i MagiCam Velkou výhodou tohoto držáku je možnost všestranného využití a také jeho široká kompatibilita. Držák je vybaven standardním stativovým šroubem, takže na něj umístíte rámeček pro Váš mobilní telefon, akční kameru a také zrcadlovku. I když v balení naleznete držák pro akční kamery GoPro, držák je plně kompatibilní také s dalšími akčními kamerami, jako jsou kamery LAMAX či MagiCam. Jistě se tak spolu s dalším vybavením brzy stane Vašim oblíbeným příslušenstvím.
Kompatibilita s akčními kamerami GoPro, LAMAX i MagiCam Velkou výhodou tohoto držáku je možnost všestranného využití a také jeho široká kompatibilita. Držák je vybaven standardním stativovým šroubem, takže na něj umístíte rámeček pro Váš mobilní telefon, akční kameru a také zrcadlovku. I když v balení naleznete držák pro akční kamery GoPro, držák je plně kompatibilní také s dalšími akčními kamerami, jako jsou kamery LAMAX či MagiCam. Jistě se tak spolu s dalším vybavením brzy stane Vašim oblíbeným příslušenstvím.
Parametry a obsah balení: 1x Držák 1x Odnímatelný adaptér pro akční kamery (tripod mount)
Kompatibilita : GoPro HD Helmet HERO GoPro HD Motorsports HERO GoPro HD Surf HERO GoPro HD HERO Naked GoPro HD HERO 960 GoPro Hero HD 1080p GoPro HERO 2 GoPro HD HERO2 Outdoor Edition GoPro HD HERO2 Motorsport Edition GoPro HD HERO2 Surf Edition
GoPro HERO3 GoPro HERO3 WHITE GoPro HERO3 SILVER GoPro HERO3 BLACK
GoPro HERO3+ GoPro HERO3+ WHITE GoPro HERO3+ SILVER GoPro HERO3+ BLACK
GoPro HERO4 GoPro HERO4 SILVER GoPro HERO4 BLACK GoPro HERO
kamery ISAW ISAW Extreme kamery ActionPro ACTION PRO X7
kamery MagiCam MagiCam SD18 MagiCam SD21 MagiCam S71
Kamery LAMAX ACTION
Drift HD
Drift HD 170 Drift 720
DRIFT HD GHOST DRIFT HD GHOST-S
akční kamery Sony kamery se stativovým závitem fotoaparáty se stativovým závitemPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MadMan Profi Handheld pro GoPro
Diskuze k produktu: madman-profi-handheld-pro-gopro není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.