Tento držák na focení selfie vám pomůže s pořízením ještě dokonalejšího autoportrétu, který vám přátelé na sociálních sítích budou závidět. Jde o teleskopickou tyč s nastavitelnou délkou určenou pro digitální fotoaparáty, kterou perfektně přizpůsobíte vašim potřebám. Tyč je na jednom konci vybavena standardizovaným šroubem stativu, na konci druhém naleznete rukojeť s příjemným gumovým potahem proti prokluzu doplněnou poutkem. Díky tomuto držáku pro vás bude pořízení perfektní selfie opravdu hračka. Monopod s sebou díky skladné délce vezmete nejen na dovolenou, ale využití nalezne i při pěším putování a jiném dobrodružství. Lehká a přesto kvalitní konstrukce se navíc zasluhuje o kompaktnost a snadnou přenositelnost. Využití nejen s akčními kamerami Nízká hmotnost a malé rozměry Tento držák je určený nejen pro digitální fotoaparáty a akční kamery (vyžaduje redukci, která není součástí balení), ale také pro chytré telefony (vyžaduje redukci, která není součástí balení). Díky tomu si vyfotíte dokonalou selfie, ať už budete kdekoliv a s kýmkoliv. Šroub se chlubí možností otáčení v rozmezí až 90°, takže za každých okolností dosáhnete přesně takového záběru, jaký pro dokonalý snímek potřebujete. Jednoduché použití Snadná instalace a použití Použití tohoto monopodu na focení selfie je opravdu snadné. Na konec držáku pomocí standardizovaného šroubu stativu nejprve umístíte váš fotoaparát nebo fixační rámeček pro chytré telefony a iPhone. Poté šroub upevníte ve zvolené poloze a zaměříte se už jen na délku monopodu. Tu můžete libovolně měnit, díky čemuž zanedlouho dosáhnete požadovaného záběru. Pak už pořízení dokonalé selfie nic nebrání. Technická specifikace Délka tyče: 35 cm - 112 cm Hmotnost: 215 g Barva: černá Klíčové vlastnosti Teleskopická tyč s nastavitelnou délkou Standardizovaný šroub stativu s možností otáčení o 90° Rukojeť s příjemným gumovým potahem proti prokluzu, doplněná poutkem Jednoduchá konstrukce, nízká hmotnost, malé rozměry Perfektní řešení pro fenomén poslední doby Obsah balení 1x Selfie tyč (monopod) Kompatibilita digitální fotoaparáty se stativovým závitem Akční kamery GoPro, LAMAX, MagiCam, ISAW a další (redukce MadMan Nástavec na stativ pro GoPro není součástí balení) chytré mobilní telefony do šířky 8 cm (rámeček na mobilní telefon není součástí balení) všechny verze iPhone (rámeček na mobilní telefon není součástí balení) " /> MadMan Selfie tyč PRO 112 cm černá (monopod)
vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MadMan Selfie tyč PRO 112 cm černá (monopod)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
549 Kč s DPH

454 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 8594176661117
Výrobce: Madman
Záruka: 24 měsíců
MadMan Selfie tyč PRO 112 cm černá (monopod)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


MadMan Selfie tyč PRO 112 (monopod)


MadMan Selfie tyč PRO 112 (monopod)

Kvalitní, pevná a nadstandartně dlouhá selfie tyč  určená především pro akční kamery  GoPro, LAMAX, MagiCam, ISAW a další. Díky dlouhému  hliníkovému tělu  je snadno přenosný a přitom spolehlivým příslušenstvím  pro sportovce  a  aktivní životní styl .


Teleskopická tyč s nadstandardní délkou <img alt="Dokonalé, plovoucí záběry" src="http://www.prislusenstvimadman.cz/images/selfietyce/pro112/1.jpg" style=
"float: right;padding-left:10px" title="Teleskopická tyč s nadstandardní délkou">
Tento držák na focení selfie vám pomůže s pořízením ještě dokonalejšího autoportrétu, který vám přátelé na sociálních sítích budou závidět. Jde o teleskopickou tyč s nastavitelnou délkou určenou pro digitální fotoaparáty, kterou perfektně přizpůsobíte vašim potřebám. Tyč je na jednom konci vybavena standardizovaným šroubem stativu, na konci druhém naleznete rukojeť s příjemným gumovým potahem proti prokluzu doplněnou poutkem. Díky tomuto držáku pro vás bude pořízení perfektní selfie opravdu hračka. Monopod s sebou díky skladné délce vezmete nejen na dovolenou, ale využití nalezne i při pěším putování a jiném dobrodružství. Lehká a přesto kvalitní konstrukce se navíc zasluhuje o kompaktnost a snadnou přenositelnost.Využití nejen s akčními kamerami <img alt="Nízká hmotnost a malé rozměry" src="http://www.prislusenstvimadman.cz/images/selfietyce/pro112/2.jpg" style=
"float: left; padding: 0 10px 0 10px;" title=
"Využití nejen s akčními kamerami"><span style=
"font-size: 13pt;">

Tento držák je určený nejen pro digitální fotoaparáty a akční kamery
(vyžaduje redukci, která není součástí balení), ale také pro chytré
telefony (vyžaduje redukci, která není součástí balení). Díky tomu si vyfotíte dokonalou selfie,
ať už budete kdekoliv a s kýmkoliv. Šroub se
chlubí možností otáčení v rozmezí až 90°, takže za každých okolností
dosáhnete přesně takového záběru, jaký pro dokonalý snímek potřebujete.Jednoduché použití

<img alt="Snadná instalace a použití" src="http://www.prislusenstvimadman.cz/images/selfietyce/pro112/3.jpg" style=
"float: right;" title="Jednoduché použití"><span style=
"font-size: 13pt;">

Použití tohoto monopodu na focení selfie je opravdu snadné. Na
konec držáku pomocí standardizovaného šroubu stativu nejprve umístíte
váš fotoaparát nebo fixační rámeček pro chytré telefony a iPhone. Poté
šroub upevníte ve zvolené poloze a zaměříte se už jen na délku monopodu.
Tu můžete libovolně měnit, díky čemuž zanedlouho dosáhnete požadovaného
záběru. Pak už pořízení dokonalé selfie nic nebrání.Technická specifikace


Délka tyče: 35 cm - 112 cm

Hmotnost: 215 g

Barva: černáKlíčové vlastnosti


Teleskopická tyč s nastavitelnou délkou

Standardizovaný šroub stativu s možností otáčení o 90°

Rukojeť s příjemným gumovým potahem proti prokluzu, doplněná poutkem

Jednoduchá konstrukce, nízká hmotnost, malé rozměry

Perfektní řešení pro fenomén poslední doby
Obsah balení


1x Selfie tyč (monopod)Kompatibilita


digitální fotoaparáty se stativovým závitem

Akční kamery GoPro, LAMAX, MagiCam, ISAW a další (redukce MadMan Nástavec na stativ pro GoPro není součástí balení)

chytré mobilní telefony do šířky 8 cm (rámeček na mobilní telefon není součástí balení)

všechny verze iPhone (rámeček na mobilní telefon není součástí balení)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MadMan Selfie tyč PRO 112 cm černá (monopod)
Diskuze k produktu: madman-selfie-tyc-pro-112-cm-cerna-monopod není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.