Tento kvalitní stabilizátor se stará o stabilizaci obrazu během pořizování videa. Jde o jednoduché zařízení, které eliminuje otřesy a chvění, ke kterým při natáčení běžně dochází, díky čemuž jsou výsledné záběry podstatně méně roztřesené. Stabilizátor pro svou funkčnost využívá závaží, díky kterému se kamera při pohybu naklání, a právě to umožňuje získat opravdu dokonalé, plovoucí záběry. Stabilizátor využijete při chůzi, v davu lidí a mnoha dalších situacích. Nízká hmotnost a malé rozměry Snadná instalace a použití Tento stabilizátor vás potěší svou kompaktností a kvalitním provedením. Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti stabilizátor snadno vezmete na dovolenou a využijete ho také při vašich oblíbených sportovních aktivitách. Stabilizátor je navíc tvořen kvalitní hliníkovou konstrukcí a vybaven příjemnou ergonomickou rukojetí pro snadné používání. Snadná instalace a použití Snadná instalace a použití Stabilizátor připravíte k použití během pár desítek vteřin a pak už pořizování kvalitních záběrů vůbec nic nebrání. Instalace je to,ž opravdu snadná. Na horní část konstrukce stabilizátoru jednoduše připevníte vaši kameru, a to tak, aby byla ve středu a nenakláněla se na žádnou stranu. K vyvážení přitom využijete závaží umístěné na dolní části konstrukce. Poté už nezbývá než uchopit rukojeť stabilizátoru a začít pořizovat dokonalé záběry. Kompatibilita se zrcadlovkami, smartphony a akčními kamerami GoPro, MagiCam a LAMAX Snadná instalace a použití Přestože se tento stabilizátor chlubí cenovou dostupností, na jeho všestranném využití mu to nijak neubírá. Stabilizátor totiž využijete s několika různými typy zařízení. Je určený nejen pro digitální zrcadlovky, ale také akční kamery GoPro, MagiCam nebo LAMAX a dokonce i iPhone a ostatní smartphony*. * nástavec pro zařízení s jiným než stativovým závitem není součástí balení Technická specifikace Rozměry: 32,5 x 22,5 x 5,3 cm Hmotnost: 968 g Nosnost: 0,95 kg Tloušťka konstrukce: 5,5 mm Kompatibilita digitální zrcadlovky a fotoaparáty/videokamery se stativovým závitem akční kamery GoPro, MagiCam, LAMAX a další (nástavec pro zařízení s jiným než stativovým závitem není součástí balení) chytré telefony a iPhone (nástavec pro zařízení s jiným než stativovým závitem není součástí balení) " /> MadMan SteadyCam stabilizátor S01 pro DSLR/GoPro/iPhone
vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MadMan SteadyCam stabilizátor S01 pro DSLR/GoPro/iPhone

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1151 Kč s DPH

951 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 8594176660981
Výrobce: Madman
Záruka: 24 měsíců
MadMan SteadyCam stabilizátor S01 pro DSLR/GoPro/iPhone
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


MadMan SteadyCam stabilizátor S01 pro DSLR/GoPro/iPhone


MadMan SteadyCam stabilizátor S01 pro DSLR/GoPro/iPhone

Stabilizátor určený pro digitální zrcadlovky, akční kamery GoPro a dokonce i chytré telefony a iPhone. Chlubí se nejen kvalitní stabilizací , ale i snadnou instalací , všestranným použitím ,  ergonomickou rukojetí a cenovou dostupností . Stabilizátor eliminuje otřesy a chvění, ke kterým při natáčení dochází, a tak díky němu i vy získáte dokonalé, plující záběry.


Dokonalé, plovoucí záběry <img alt="Dokonalé, plovoucí záběry" src="http://www.prislusenstvimadman.cz/images/steadycam1/1.jpg" style=
"float: right;padding-left:10px" title="Dokonalé, plovoucí záběry">
Tento kvalitní stabilizátor se stará o stabilizaci obrazu během pořizování videa. Jde o jednoduché zařízení, které eliminuje otřesy a chvění, ke kterým při natáčení běžně dochází, díky čemuž jsou výsledné záběry podstatně méně roztřesené. Stabilizátor pro svou funkčnost využívá závaží, díky kterému se kamera při pohybu naklání, a právě to umožňuje získat opravdu dokonalé, plovoucí záběry. Stabilizátor využijete při chůzi, v davu lidí a mnoha dalších situacích.


Nízká hmotnost a malé rozměry <img alt="Snadná instalace a použití" src="http://www.prislusenstvimadman.cz/images/steadycam1/2.jpg" style=
"float: left;" title="Nízká hmotnost a malé rozměry"><span style=
"font-size: 13pt;">

Tento stabilizátor vás potěší svou kompaktností a kvalitním provedením. Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti stabilizátor snadno vezmete na dovolenou a využijete ho také při vašich oblíbených sportovních aktivitách. Stabilizátor je navíc tvořen kvalitní hliníkovou konstrukcí a vybaven příjemnou ergonomickou rukojetí pro snadné používání.
Snadná instalace a použití

<img alt="Snadná instalace a použití" src="http://www.prislusenstvimadman.cz/images/steadycam1/3.jpg" style=
"float: right;" title="Snadná instalace a použití"><span style=
"font-size: 13pt;">

Stabilizátor připravíte k použití během pár desítek vteřin a pak už pořizování kvalitních záběrů vůbec nic nebrání. Instalace je to,ž opravdu snadná. Na horní část konstrukce stabilizátoru jednoduše připevníte vaši kameru, a to tak, aby byla ve středu a nenakláněla se na žádnou stranu. K vyvážení přitom využijete závaží umístěné na dolní části konstrukce. Poté už nezbývá než uchopit rukojeť stabilizátoru a začít pořizovat dokonalé záběry.


Kompatibilita se zrcadlovkami, smartphony a akčními kamerami GoPro, MagiCam a LAMAX

<img alt="Snadná instalace a použití" src="http://www.prislusenstvimadman.cz/images/steadycam1/4.jpg" style=
"float: left;" title="Kompatibilita se zrcadlovkami, smartphony a akčními kamerami GoPro, MagiCam a LAMAX"><span style=
"font-size: 13pt;">

Přestože se tento stabilizátor chlubí cenovou dostupností, na jeho všestranném využití mu to nijak neubírá. Stabilizátor totiž využijete s několika různými typy zařízení. Je určený nejen pro digitální zrcadlovky, ale také akční kamery GoPro, MagiCam nebo LAMAX a dokonce i iPhone a ostatní smartphony*. * nástavec pro zařízení s jiným než stativovým závitem není součástí balení

Technická specifikace


Rozměry: 32,5 x 22,5 x 5,3 cm

Hmotnost: 968 g

Nosnost: 0,95 kg

Tloušťka konstrukce: 5,5 mm
Kompatibilita


digitální zrcadlovky a fotoaparáty/videokamery se stativovým závitem

akční kamery GoPro, MagiCam, LAMAX a další (nástavec pro zařízení s jiným než stativovým závitem není součástí balení)

chytré telefony a iPhone (nástavec pro zařízení s jiným než stativovým závitem není součástí balení)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MadMan SteadyCam stabilizátor S01 pro DSLR/GoPro/iPhone
Diskuze k produktu: madman-steadycam-stabilizator-s01-pro-dslr-gopro-iphone není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.