vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Makroblesk Metz 15 MS-1 digital Kit

Kalkulačka splátek CETELEM
7190 Kč s DPH

5942 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Blesky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 001521091
Výrobce: Metz
Váha: 0,209
Makroblesk Metz 15 MS-1 digital Kit
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kruhový makroblesk Metz Mecablitz 15 MS-1 Digital = Inovace v oblasti makro světě! Představuje první bezdrátově ovládaný blesk podporující TTL režimy předních výrobců fotoaparátů (Canon, Nikon, Olympus / Panasonic, Pentax / Samsung a Sony Alpha). Kruhový blesk Metz 15 MS-1 změnit dosavadní pojetí makroblesků, které byly doposud buď určené pro jediný systém nebo neumožňovaly pokročilé funkce, a tím zvětšil svou kompatibilitu. Blesk Metz MB 15 MS-1 Digital je taktéž vybaven rozhraním USB pro aktualizaci softwaru přes internet.

Metz Mecablitz 15 MS-1 digital skrývá ve svém těle dva samostatně ovladatelné reflektory, které je možné nejen vyklopit až o 20° (směrem k ose objektivu). Tímto způsobem blesk zajišťuje vyvážené a bezestínové pokrytí snímané scény. Výkon reflektorů je možné regulovat v poměru 1:1 až 1:8, případně je možné aktivovat pouze jeden z reflektorů.

Povel k vydání záblesku může být vydán několika způsoby. Buď vestavěným bleskem fotoaparátu, transmitterem (Canon ST-E2, Nikon SU-800) nebo prostřednictvím propojovacího kabelu opatřené PC konektorem. Způsobů ovládání je proto několik: záblesková automatika s využití TTL komunikace (ta může být přenášena i externím bleskem např.: Metz MB 58AF-1, Canon Speedlite 580EX I/II., Nikon SB-900) a manuální. Zajímavostí je "učící" SLAVE mode, v kterém je nejprve makroblesku řečeno, jak silný bude spouštěcí impulz (IR) a teprve poté může probíhat samotné fotografování. Interní blesk je v tu chvíli zakryt IR klipsnou, která propouští pouze IR záření, (předává jím povel k záblesku), kdežto záblesk vydaný vestavěním bleskem pohltí klipsna.

Upevnění blesku je velmi snadné a pohotové - prostřednictvím redukčního kroužku se uchytí v závitu objektivu, případně jej připevnit na standardní stativový závit.

Vlastnosti:
Směrné číslo: 15 (100 ISO/ 50 mm)
Výklopný a otočný reflektor: ANO
vertikálně výklopný: 20° (10, 20°)
otočný podél osy objektivu: 360°
Rozptylka a odrazná destička: pouze rozptylka
Zoom: NE
Pomocné světlo AF: ANO
Modelovací blesk: ANO
TTL režim: ANO
Master/Slave: pouze SLAVE
Záblesková automatika: ANO
Manuální nastavení: ANO
Strobo: NE
Vysokorychlostní synchronizace: NE
Synchronizace na 2. lamelu: ANO
Napájení: 2x AAA baterie (až 200 záblesků)

Rozměry a hmotnost:
133 x 144 x 38 mm x 190 g (bez baterií)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Makroblesk Metz 15 MS-1 digital Kit
Diskuze k produktu: makroblesk-metz-15-ms1-digital-kit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.