vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Manfrotto SYMPLA MVA513WK, set pro dlouhý objektiv

Kalkulačka splátek CETELEM
16149 Kč s DPH

13346 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Manfrotto
Váha: 0
Manfrotto SYMPLA MVA513WK, set pro dlouhý objektiv
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
SYMPLA je modulární systém pro uchycení kamery nebo video DSLR. Nastavení je velmi rychlé, bez nářadí a uspokojí širokou škálu videokamer, digitálních zrcadlovek, objektivů a příslušenství. Kamera je umístěna na plošinu s tyčí (kolejnice) přes rychloupínací destičku. Pevná deska nabízí standardní pohyb vpřed a vzad, zatímco variabilní deska může být také přesunuta svisle a příčně, různé polohování je dle modelu. To umožňuje uživatelům fotoaparát nastavit k příslušenství nebo pohodlně přizpůsobit hledáček s okem. Univerzální držák lze použít k umístění položek, jako jsou světla, mikrofony nebo náhledové displeje.

hmotnost setu: 2.91 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Manfrotto SYMPLA MVA513WK, set pro dlouhý objektiv
Diskuze k produktu: manfrotto-sympla-mva513wk-set-pro-dlouhy-objektiv není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.