vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Manhattan Achievement Wireless Optical Mouse 1000 dpi 2.4 GHz

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
203 Kč s DPH

168 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 178785
Výrobce: Manhattan
Manhattan Achievement Wireless Optical Mouse 1000 dpi 2.4...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Manhattan; Třída produktu: Myš; Typ myši: Optická, Wireless; Typ konektoru: Wireless; Počet tlačítek: 3; Skrolovací kolečko: 1; Barva: Černá ; Další vlastnosti: 2,4 GHz RF technologie nabízí bezdrátovou svobodu s dosahem až 10 m, Vestavěný zásobník pro uložení nepoužitý přijímač, Nízkým třením hladce klouže po pracovní plochy, Instalace Plug-and-Play - kompatibilní s Windows a Mac, Rozlišení 1000 dpi , Ovládání: vpravo, vlevo, na střed a kolečko; Další informace: www.manhattan-products.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Manhattan Achievement Wireless Optical Mouse 1000 dpi 2.4 GHz
Diskuze k produktu: manhattan-achievement-wireless-optical-mouse-1000-dpi-24-ghz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.