vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Manhattan Konvertor SATA 300 na IDE

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
605 Kč s DPH

500 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Rozšiřující karty a huby
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 158282
Výrobce: Manhattan
Manhattan Konvertor SATA 300 na IDE
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Manhattan; Třída produktu: Ostatní řadiče/adaptéry; Typ sběrnice: nedostatek dat; Interní konektory: 1 x SATA, 1 x ATA (IDE); Externí konektory: N/A; Low-profile karta: Ne; Doplňující informace: Připojuje SATA disk k řadiči IDE, Podporuje SATA zařízení s přenosovou rychlostí až 3 Gb/s, Ideální pro Blu-ray, SSD, DVD, DVD-RAM, CD-ROM, CD-RW a pevné disky, Kompatibilní s disky s kapacitou větší než 137 GB, Hardwarové přemostění podporuje prostředí PC, Mac a Linux, “Lifetime Warranty” záruka; Další informace: www.manhattan-products.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Manhattan Konvertor SATA 300 na IDE
Diskuze k produktu: manhattan-konvertor-sata-300-na-ide není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.