vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Manhattan lampička k notebooku USB Flex Light

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
158 Kč s DPH

131 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 438858
Výrobce: Manhattan
Manhattan lampička k notebooku USB Flex Light
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
USB lampička pro Notebooky, 2x LED

MANHATTAN USB Flex Light je ideální při práci v tmavém prostředí. Flexibilní husí krk přesně směruje světlo ze dvou LED diod a pomáhá tak snižovat namáhání očí a minimalizuje rušení okolí. Zaměření světla na zadní panel notebooku vám pomůže rychleji připojit kabely, periferní zařízení a příslušenství.

Nízké požadavky na napájení, neobsahuje žárovky. Spolehlivý LED zdroj světla se 100 000 hodin života pomáhá zajistit dlouhodobé a spolehlivé fungování bez externího napájení a elektrických kabelů. Spotřebuje méně než 90 sekund z hodinové kapacity baterie, minimalizuje tak nároky na přenosné zařízení. Snadná instalace a přeprava. USB lampička MANHATTAN USB Flex Light je napájena přímo z USB sběrnice a snadno se instaluje do jakéhokoliv USB portu nebo stolní klávesnice či hubu. Díky lehké, kompaktní konstrukci se snadno vejde k notebooku, je to praktické mobilní počítačové příslušenství.

- Přizpůsobí se, aby jemně osvětlila klávesnici počítače, aniž by rušila okolí
- Ideální do letadla, zasedací místnosti, na prezentace a jiná tmavá prostředí
- Efektivní bezžárovkové LED provedení zajišťuje delší životnost s minimální spotřebou energie
- Snadno se instaluje do jakéhokoli USB portu - není potřeba žádné externí napájení

2 LED diody, 100 000 hodin předpokládané životnosti, délka 30 cm

Produktový list


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Manhattan lampička k notebooku USB Flex Light
Diskuze k produktu: manhattan-lampicka-k-notebooku-usb-flex-light není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.