vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Marantz MCR510 černý - multimediální přehrávač

Kalkulačka splátek CETELEM
11072 Kč s DPH

9150 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: MARANTZ
Záruka: 24 měsíců
Marantz MCR510 černý - multimediální přehrávač
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Táto jednotka je váš otvorený vchod do nekonečnej zásoby nových digitálnych médií, a to buď vysielané z počítača alebo priamo prístupné z Internetu. Má všetky sieťové funkcie Melody Media: WIFI pripojenie na dotyk tlačidla, nový digitálny vstup pre TV a druhý zadný USB pre väčšie pohodlie. To tiež podporuje prevodník 192kHz / 24bit s vysokým rozlíšením WAV, FLAC HD súbory. Okrem toho ponúka pripojenie USB na prednej strane a bude nabíjať iDevices, aj keď je v pohotovostnom režime. A rovnako ako pri Melody Media, môžete tiež priamo pripojiť dvojicu reproduktorov - výkon je rovnaký: 2x 60W. Ale pretože Melody Stream je nový typ výrobku, ktorý sa venuje novým digitálnym médiám, neponúka FM, DAB alebo CD, a preto je štíhlejšia. A niektorí hovoria, že oveľa viac elegantná.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Marantz MCR510 černý - multimediální přehrávač
Diskuze k produktu: marantz-mcr510-cerny-multimedialni-prehravac není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.