vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MATROX Extio 2 Fiber-Optic Single Mode Upgrade Kit

Kalkulačka splátek CETELEM
22174 Kč s DPH

18326 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: XTO2-2SMTXF
Výrobce: MATROX
Záruka: 24 měsíců
MATROX Extio 2 Fiber-Optic Single Mode Upgrade Kit
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Matrox; Třída produktu: Ostatní řadiče/adaptéry; Typ sběrnice: PCI-E 1x; Interní konektory: N/A; Externí konektory: 1 x LC duplex (optický); Low-profile karta: Ne; Další informace: www.matrox.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MATROX Extio 2 Fiber-Optic Single Mode Upgrade Kit
Diskuze k produktu: matrox-extio-2-fiberoptic-single-mode-upgrade-kit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.