vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Média konvertory

Filtr cen: 0-3200
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: 10 GigabitEthernet SFP+; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno; Čistá hmotnost: 4 g, Hot Pluggable, wavelength: 850nm
848 Kč bez DPH
1026 Kč s DPH
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km
Nedostupné - DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0

Změňte svůj SATA / IDE pevný disk na externí USB 3 disk - ideální pro zálohování a služby! Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0, podporuje Windows7, XP, VISTA a Mac, včetně napájení (12V/2A) Podporuje 2,5/3,5 IDE a SATA pevné d
809 Kč bez DPH
979 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0 Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0
Skladem v eshopu - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0

ATEN VGA konvertuje analogový signál na digitální HDMI se zvukem

Výrobce: Aten; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: D-SUB (samice), Jack 3.5mm; Typ konektoru 2: HDMI samice; Barva: černá
2161 Kč bez DPH
2615 Kč s DPH
ATEN VGA konvertuje analogový signál na digitální HDMI se zvukem ATEN VGA konvertuje analogový signál na digitální HDMI se zvukem
Nedostupné - ATEN VGA konvertuje analogový signál na digitální HDMI se zvukem

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdoje Snadné připojení - rychlý přenos dat - zálohuje soubory na jakýkoliv HDD/SSD
366 Kč bez DPH
443 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje
Skladem - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje

Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 ( Serial, Centronix 36-pin) kabel 1,8m

Printer Cable, USB to IEEE 1284 USB A, CENT36 M, Length 1,8 M, Cable transparent, Hoods dark grey transparent • Compatible with USB specification revision 1.1 • USB A male CENT 36-pin male • Supports EPP / ECP and bidirectional printing • Da
234 Kč bez DPH
283 Kč s DPH
Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 ( Serial, Centronix 36-pin) kabel 1,8m Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 ( Serial, Centronix 36-pin) kabel 1,8m
Skladem - Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 ( Serial, Centronix 36-pin) kabel 1,8m

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 71 mm; Délka: 94 mm; Čistá hmotnost: 0.6 kg; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), duplexní režim a rychlost možno nastavit manuálně nebo automaticky, možno zapojit do 19" chassis ET-910MCR (12 volných slotů, redundantní zdroj), dodáván s externím elektrickým adaptérem DC 5V /1.6A, max. délka optického vlákna 2km, automatický reset v případě poklesu napětí - voltage supervisor, store and forward switching mechanismus
1037 Kč bez DPH
1255 Kč s DPH
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km
Nedostupné - Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Digitus USB 3.0 to SATA III Adapter Cable

USB 3.0 to SATA III Adapter cable Turns any SATA HDD / SSD into an ultra fast external USB3.0 drive - Ideal for backup and service • Supports 2,5/3,5 SATA HDD / SSD‘s • Supports SATA 6.0Gps/ 3.0Gbps /1.5Gbps Speed negotiation • Supports data trans
570 Kč bez DPH
690 Kč s DPH
Digitus USB 3.0 to SATA III Adapter Cable Digitus USB 3.0 to SATA III Adapter Cable
Skladem v eshopu - Digitus USB 3.0 to SATA III Adapter Cable

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 10,0km

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: 10 GigabitEthernet SFP+; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno; Čistá hmotnost: 4 g, Hot Pluggable, wavelength: 1310nm
2026 Kč bez DPH
2452 Kč s DPH
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 10,0km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 10,0km
Skladem v eshopu - DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 10,0km

Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista

Digitus USB Bluetooth V4.0 micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista Miniaturní USB adaptér Bluetooth 4.0 Specifikace technologie Bluetooth 4.0 • Ultra nízká spotřeba elektrické energie • Třída 2, až do vzdálenosti 10 m • Komunikuje se
236 Kč bez DPH
286 Kč s DPH
Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista
Skladem - Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista

Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS485, DSUB 9M + Pinout adaptér

Datový převodník včetně USB kabelu délky 80 cm Sériová zařízení se připojí přes USB port k PC Snadné připojení sériových zařízení přes USB port Kompatibilní se specifikací USB 2.0 Podpora sériové rozhraní RS485 Lze použít pro PDA, modemy a více
346 Kč bez DPH
419 Kč s DPH
Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS485,  DSUB 9M  + Pinout adaptér Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS485,  DSUB 9M  + Pinout adaptér
Skladem v eshopu - Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS485,  DSUB 9M  + Pinout adaptér

PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník

PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník - USB 1.1 - nízká spotřeba energie - 1x RS-232 9pin port - podpora datových šířek 8,7,6&5 - podpora 1.5 a 2 stop bitů - podpora funkcí Even, Odd,Mark, Space& None Parities - seriový port rychlost a
395 Kč bez DPH
478 Kč s DPH
PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník
Skladem v eshopu - PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník

Digitus USB 3.1 Typ C - SATA 3 adapter pro připojení 2.5" SATA III SSD/HDD

The Digitus USB 3.1 Type C - SATA 3 adapter cable enables quick and easy access to your 2.5" SATA III SSDs/HDDs via the USB 3.1 Type C port on your PCs/notebooks. Thanks to the USB 3.1 (Gen 2) interface, extremely fast data transfer rates of up to 10 Gb
488 Kč bez DPH
590 Kč s DPH
Digitus USB 3.1 Typ C - SATA 3 adapter pro připojení 2.5" SATA III SSD/HDD Digitus USB 3.1 Typ C - SATA 3 adapter pro připojení 2.5" SATA III SSD/HDD
Skladem v eshopu - Digitus USB 3.1 Typ C - SATA 3 adapter pro připojení 2.5" SATA III SSD/HDD
1 2 3 4 5 >> >|