vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Média konvertory

Filtr cen: 100-1400
na stránku
řazení
 zobrazit: 
 
 
 
 

Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS232, DSUB 9M

Packaging unit (pcs): 1 Packaging unit Packet (pcs): 60 Packet Weight (kg): 6
279 Kč bez DPH
338 Kč s DPH
Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS232, DSUB 9M Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS232, DSUB 9M
Skladem - Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS232, DSUB 9M

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: 10 GigabitEthernet SFP+; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno; Čistá hmotnost: 4 g, Hot Pluggable, wavelength: 850nm
827 Kč bez DPH
1001 Kč s DPH
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km
Skladem v eshopu - DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km

Převodník USB3.1 na HDMI, rozlišení 4K*2K@30Hz

PremiumCord Převodník USB3.1 na HDMI, rozlišení 4K*2K@30Hz Tento adaptér umožňuje vysoce kvalitní převod videa a zvuku z USB 3.1 konektoru typu C na HDMI konektor pro monitor/TV/projektor. Funguje jako externí grafická karta s výstupem HDMI. Umožní ro
572 Kč bez DPH
692 Kč s DPH
Převodník USB3.1 na HDMI, rozlišení 4K*2K@30Hz Převodník USB3.1 na HDMI, rozlišení 4K*2K@30Hz
Skladem v eshopu - Převodník USB3.1 na HDMI, rozlišení 4K*2K@30Hz

Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 ( Serial, Centronix 36-pin) kabel 1,8m

Printer Cable, USB to IEEE 1284 USB A, CENT36 M, Length 1,8 M, Cable transparent, Hoods dark grey transparent • Compatible with USB specification revision 1.1 • USB A male CENT 36-pin male • Supports EPP / ECP and bidirectional printing • Da
226 Kč bez DPH
274 Kč s DPH
Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 ( Serial, Centronix 36-pin) kabel 1,8m Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 ( Serial, Centronix 36-pin) kabel 1,8m
Skladem - Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 ( Serial, Centronix 36-pin) kabel 1,8m

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Bez zdroje

Adaptér umožňuje přípojení IDE nebo SATA disků na USB rozhraní počítače. Je použitelný pro disky velikosti 3,5" i 2,5". Součástí produktu je i napájecí zdroj, který je nutný pro připojení disků 3,5", které nelze napájet přes USB rozhraní Podporované ope
307 Kč bez DPH
371 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Bez zdroje Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Bez zdroje
Skladem v eshopu - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Bez zdroje

Digitus USB Telefonní sluchátko pro SKYPE

Digitus USB Telefonní sluchátko pro SKYPE Pohodlné telefonování přes internet Rozhraní USB, plug and play Snadné používání Napájení přes USB, žádné další napájení není potřeba není potřeba Samostatné zvukové karty Lze použít jako reproduktor/m
548 Kč bez DPH
663 Kč s DPH
Digitus USB Telefonní sluchátko pro SKYPE Digitus USB Telefonní sluchátko pro SKYPE
Skladem v eshopu - Digitus USB Telefonní sluchátko pro SKYPE

DIGITUS Cable Adapter USB2.0 to SSD/HDD 2.5''/3.5'', IDE/SATA II

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Řadič ATA/SATA/eSATA; Typ sběrnice: HDMI; Typ řadiče: eSATA; Rychlost řadiče Serial ATA: 600 MB/s; Max. počet SATA zařízení: 1 ks; Počet interních ATA konektorů: 1 ks; Počet interních Serial ATA konektorů: 1 ks; Počet externích Serial ATA konektorů: 0 ks; Počet externích External Serial ATA konektorů: 0 ks; Podporované OS: Mac OS 10.X, Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows Vista; Low-profile karta: no data, Podporuje 2.5/3.5 IDE a SATA HDD ; Další informace: http://www.business.assmann.com
539 Kč bez DPH
652 Kč s DPH
DIGITUS Cable Adapter USB2.0 to SSD/HDD 2.5''/3.5'', IDE/SATA II DIGITUS Cable Adapter USB2.0 to SSD/HDD 2.5''/3.5'', IDE/SATA II
Skladem v eshopu - DIGITUS Cable Adapter USB2.0 to SSD/HDD 2.5''/3.5'', IDE/SATA II

PremiumCord USB 2.0 - RS 232 převodník s kabelem

Převodník z USB2.0 na sériový port (COM) Převodník rozhraní z USB2.0 na sériový port pro připojení starších zařízení, programování, upgrade firmware zařízení, připojení PDA, čteček, modemů... Včetně redukce a 1.5m vestavěného kabelu. Ideální k notebooků
248 Kč bez DPH
300 Kč s DPH
PremiumCord USB 2.0 - RS 232 převodník s kabelem PremiumCord USB 2.0 - RS 232 převodník s kabelem
Skladem v eshopu - PremiumCord USB 2.0 - RS 232 převodník s kabelem

Konvertor Fast Ethernet Media Digitus SC / RJ45

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Výška: 25 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 93 mm; Čistá hmotnost: 0.4 kg; Doplňující informace: Max. vzdálenost 2 km, Auto MDI/MDI-X, Automatické vyjednávání, režim poloviční duplex, režim plný duplex, Může být namontován do 19" racku , V soupravě: externí elektrický adaptér
679 Kč bez DPH
821 Kč s DPH
Konvertor Fast Ethernet Media Digitus SC / RJ45 Konvertor Fast Ethernet Media Digitus SC / RJ45
Skladem v eshopu - Konvertor Fast Ethernet Media Digitus SC / RJ45

König CSBTRCVR100 - Audio Přijímač Bluetooth 3.5 mm, černá

Audio transmitter pro bezdrátový přenos digitální hudby z tabletu nebo chytrého telefonu do audiosystému. Kompatibilní s libovolným zařízením podporujícím technologii Bluetooth.
541 Kč bez DPH
655 Kč s DPH
König CSBTRCVR100 - Audio Přijímač Bluetooth 3.5 mm, černá König CSBTRCVR100 - Audio Přijímač Bluetooth 3.5 mm, černá
Skladem v eshopu - König CSBTRCVR100 - Audio Přijímač Bluetooth 3.5 mm, černá

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdoje Snadné připojení - rychlý přenos dat - zálohuje soubory na jakýkoliv HDD/SSD
355 Kč bez DPH
430 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje
Skladem - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje

Digitus převodník USB 2.0 na 2x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m

Digitus převodník USB 2.0 na 2x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m Connects up to two serial devices simultaneously via USB-Port to a PC Easy connection of two serial devices at once via USB Supports RS232 serial interface Compliant with USB 2.0 s
521 Kč bez DPH
631 Kč s DPH
Digitus převodník USB 2.0 na 2x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m Digitus převodník USB 2.0 na 2x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m
Skladem v eshopu - Digitus převodník USB 2.0 na 2x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m

PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník

PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník - USB 1.1 - nízká spotřeba energie - 1x RS-232 9pin port - podpora datových šířek 8,7,6&5 - podpora 1.5 a 2 stop bitů - podpora funkcí Even, Odd,Mark, Space& None Parities - seriový port rychlost a
395 Kč bez DPH
478 Kč s DPH
PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník
Skladem v eshopu - PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník

DIGITUS USB Type C 4K HDMI Adaptér, hliníkové šasi, kabel 20 cm, Chipset: CSL-C-001

The USB graphic adaptor allows you to connect your laptop via the universal USB Type C port to a second HDMI monitor with full 4K resolution. Thanks to the easy plug-and-play configuration, you don't have to install drivers or change system settings.
463 Kč bez DPH
560 Kč s DPH
DIGITUS USB Type C 4K HDMI Adaptér, hliníkové šasi, kabel 20 cm, Chipset: CSL-C-001 DIGITUS USB Type C 4K HDMI Adaptér, hliníkové šasi, kabel 20 cm, Chipset: CSL-C-001
Skladem v eshopu - DIGITUS USB Type C 4K HDMI Adaptér, hliníkové šasi, kabel 20 cm, Chipset: CSL-C-001

PremiumCord Převodník USB3.1 na VGA , rozlišení FULL HD 1080p

USB Type C to VGA Female Adapter Tento adaptér umožňuje vysoce kvalitní převod obrazu z USB 3.1 konektoru typu C na VGA konektor pro monitor/TV/projektor. Funguje jako externí grafická karta s výstupem VGA Umožní rozšířit stávající plochu nebo ji zrc
530 Kč bez DPH
641 Kč s DPH
PremiumCord Převodník USB3.1 na VGA , rozlišení FULL HD 1080p PremiumCord Převodník USB3.1 na VGA , rozlišení FULL HD 1080p
Skladem v eshopu - PremiumCord Převodník USB3.1 na VGA , rozlišení FULL HD 1080p

PremiumCord Převodník kabel 2m USB3.1 na DisplayPort, rozlišení 4K*2K@30Hz

PremiumCord Převodník kabel 2m USB3.1 na DisplayPort, rozlišení 4K*2K@30Hz Tento kabelový adaptér umožňuje vysoce kvalitní převod videa a zvuku z USB 3.1 konektoru typu C na DisplayPort konektor pro monitor/TV/projektor. Funguje jako externí grafická k
460 Kč bez DPH
557 Kč s DPH
PremiumCord Převodník kabel 2m USB3.1 na DisplayPort, rozlišení 4K*2K@30Hz PremiumCord Převodník kabel 2m USB3.1 na DisplayPort, rozlišení 4K*2K@30Hz
Skladem v eshopu - PremiumCord Převodník kabel 2m USB3.1 na DisplayPort, rozlišení 4K*2K@30Hz

PremiumCord Převodník USB3.1 na RS232 1,8m

PremiumCord Převodník USB3.1 na RS-232 Tento adaptér umožňuje připojit na USB 3.1 zařízení s rozhranním RS232 Převodník rozhraní z USB3.1 na sériový port pro připojení starších zařízení, programování, upgrade firmware zařízení, připojení PDA, čteček
411 Kč bez DPH
497 Kč s DPH
PremiumCord Převodník USB3.1 na RS232 1,8m PremiumCord Převodník USB3.1 na RS232 1,8m
Skladem v eshopu - PremiumCord Převodník USB3.1 na RS232 1,8m

Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: PowerLine - Ethernet po 230V; Komunikační port: USB 2.0, mini USB, RS232 (DB9); Podporované protokoly a standardy: -//-
377 Kč bez DPH
456 Kč s DPH
Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter
Skladem v eshopu - Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter

DIGITUS USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p

USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p You want to share your photos or videos with the whole family on your TV, or you have an important business meeting in which you want to project your digitally processed documents on
500 Kč bez DPH
605 Kč s DPH
DIGITUS USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p DIGITUS USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p
Skladem v eshopu - DIGITUS USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p

Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista

Digitus USB Bluetooth V4.0 micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista Miniaturní USB adaptér Bluetooth 4.0 Specifikace technologie Bluetooth 4.0 • Ultra nízká spotřeba elektrické energie • Třída 2, až do vzdálenosti 10 m • Komunikuje se
236 Kč bez DPH
286 Kč s DPH
Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista
Skladem - Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseSX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno, Hot Pluggable, wavelength: 850nm
522 Kč bez DPH
632 Kč s DPH
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
Skladem v eshopu - DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: optické vlákno, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 95 mm; Čistá hmotnost: 200 g, Automatické vyjednávání, režim poloviční duplex, režim plný duplex
811 Kč bez DPH
981 Kč s DPH
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
Skladem v eshopu - DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Digitus převodník USB na PS/2, 2xMiniDin6/F, USB A/M

Use your legacy input devices - this adapter connects a PS/2 mouse and keyboard in only one USB port USB to PS/2 Adaptor, 2 X Mini-Din 6/F, USB A/M • Compatible with USB specification revision 1.1 • Supports PCs and SUN computers • 2 x MiniDIN 6-
139 Kč bez DPH
168 Kč s DPH
Digitus převodník USB na PS/2, 2xMiniDin6/F, USB A/M Digitus převodník USB na PS/2, 2xMiniDin6/F, USB A/M
Skladem v eshopu - Digitus převodník USB na PS/2, 2xMiniDin6/F, USB A/M

PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII

PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII Převodník, který umožní připojit k Vášemu počítači s portem USB 3.1 typu C harddisk/SSD disk pro přenos a uložení dat. Vlastnosti: Podpora protokolu SATA 3.0/3.1 Šířka přenosového pásma: 5Gbps/10Gbps
393 Kč bez DPH
475 Kč s DPH
PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII
Skladem v eshopu - PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII

PremiumCord ELM327 USB diagnostický kabel OBD-II

PremiumCord ELM327 USB diagnostický kabel OBD-II - diagnostika pro všechny vozy se standardem OBDII - univerzální autodiagnostika podporující téměř všechny typy vozů - připojení přes USB - veškeré převodníky jsou zabudované v OBDII konektoru Adapté
361 Kč bez DPH
437 Kč s DPH
PremiumCord ELM327 USB diagnostický kabel OBD-II PremiumCord ELM327 USB diagnostický kabel OBD-II
Skladem v eshopu - PremiumCord ELM327 USB diagnostický kabel OBD-II

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: optické vlákno, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Výška: 26 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 95 mm; Čistá hmotnost: 200 g, Automatické vyjednávání, režim poloviční duplex, režim plný duplex
811 Kč bez DPH
981 Kč s DPH
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
Skladem v eshopu - DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

König CSBTRCVR110 - Audio Přijímač Advanced Bluetooth SPDIF, černá

Pokročilý Bluetooth audio transmitter pro bezdrátový přenos hudby do audio systému. Čipová sada aptX a optický výstup zaručují vyšší kvalitu zvuku. Technologie NFC EasyLink umožňuje jednoduché připojení chytrého telefonu nebo tabletu, který podporuje rozh
988 Kč bez DPH
1196 Kč s DPH
König CSBTRCVR110 - Audio Přijímač Advanced Bluetooth SPDIF, černá König CSBTRCVR110 - Audio Přijímač Advanced Bluetooth SPDIF, černá
Skladem v eshopu - König CSBTRCVR110 - Audio Přijímač Advanced Bluetooth SPDIF, černá

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0

Změňte svůj SATA / IDE pevný disk na externí USB 3 disk - ideální pro zálohování a služby! Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0, podporuje Windows7, XP, VISTA a Mac, včetně napájení (12V/2A) Podporuje 2,5/3,5 IDE a SATA pevné d
787 Kč bez DPH
952 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0 Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0
Skladem v eshopu - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0

Digitus převodník USB 1.1 na sériový port, RS232, DSUB 9M

USB 1.1 sériový převodník, DSUB 9M vč. USB kabel USB 80cm M / F USB Elegantní způsob, jak  připojit přes adapter seriová zařízení jako jsou PDA modemy, apod. přes USB. Vysoká kompatibilita zaručuje přenosovou rychlost více než 1Mbps • Snadné připoje
202 Kč bez DPH
245 Kč s DPH
Digitus převodník USB 1.1 na sériový port, RS232, DSUB 9M Digitus převodník USB 1.1 na sériový port, RS232, DSUB 9M
Skladem v eshopu - Digitus převodník USB 1.1 na sériový port, RS232, DSUB 9M

PremiumCord USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér

PremiumCord USB3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér Pro připojení všech druhů SATA disku a mechanik přes USB 3.0 rozhraní k počítači. Včetně napájecího adaptéru. Umožní připojit SATA disk k počítači po USB. Externí napájení je zajištěno přilo
588 Kč bez DPH
711 Kč s DPH
PremiumCord USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér PremiumCord USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér
Skladem v eshopu - PremiumCord USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér

Digitus Graphic adapter USB3.0 to DVI-I

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: DVI-I samice; Typ konektoru 2: USB 3.0; Barva: Černá ; Další informace: www.business.assmann.com
1088 Kč bez DPH
1316 Kč s DPH
Digitus Graphic adapter USB3.0 to DVI-I Digitus Graphic adapter USB3.0 to DVI-I
Skladem v eshopu - Digitus Graphic adapter USB3.0 to DVI-I

Konvertor Gigabit Ethernet Media Digitus SC / RJ45

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: optické vlákno, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 95 mm; Čistá hmotnost: 200 g, wavelength: 1310nm, Automatické vyjednávání, režim poloviční duplex, režim plný duplex
695 Kč bez DPH
841 Kč s DPH
Konvertor Gigabit Ethernet Media Digitus SC / RJ45 Konvertor Gigabit Ethernet Media Digitus SC / RJ45
Skladem v eshopu - Konvertor Gigabit Ethernet Media Digitus SC / RJ45

Převodník Digitálního Audia 1x Toslink Zásuvka + 1x SPDIF (RCA) Zásuvka - 1x Tos

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Rozhraní vstupu/výstupu: 1 x SPDIF; Barva: tmavě šedá; Šířka: 79.2 mm; Výška: 51.2 mm; Hloubka: 22.3 mm
484 Kč bez DPH
586 Kč s DPH
Převodník Digitálního Audia 1x Toslink Zásuvka + 1x SPDIF (RCA) Zásuvka - 1x Tos Převodník Digitálního Audia 1x Toslink Zásuvka + 1x SPDIF (RCA) Zásuvka - 1x Tos
Skladem v eshopu - Převodník Digitálního Audia 1x Toslink Zásuvka + 1x SPDIF (RCA) Zásuvka - 1x Tos