vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Media-Tech PORTABLE 3G/WIFI ROUTER AP mobilní USB modem/router

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
758 Kč s DPH

626 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MT4220
Výrobce: MEDIA-TECH
Záruka: 24 měsíců
Media-Tech PORTABLE 3G/WIFI ROUTER AP mobilní USB modem/r...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Media-Tech; Třída produktu: Modem; Konstrukce: External; Typ konektoru sběrnice: USB 2.0; Rozhraní: SIM Card; Rychlost stahování (Download - Downstream): 7.2 Mb/s; Rychlost posílání (Upload - Upstream): 5.76 Mb/s; Protokoly přenosu dat: HSPA, UMTS, GSM, GPRS, EDGE; Podporované protokoly a standardy: -//-; Operační systém: Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8; Doplňující informace: Může pracovat samostatně po připojení do napájecího zdroje 5V, Power Banku atd., 2 v 1 modem 3G a router WIFI, Frekvence: WCDMA 2100MHz; GSM 850/900/1800/1900MHz, Zero CD feature - všechny ovladače se nachází v paměti zařízení, Data and SMS service, Přístup k internetu pro počítače a mobilní zařízení na každém místě, díky kombinaci technologie bezdrátové komunikace WiFi a 3G; Další informace: www.media-tech.eu [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Media-Tech PORTABLE 3G/WIFI ROUTER AP mobilní USB modem/router
Diskuze k produktu: mediatech-portable-3g-wifi-router-ap-mobilni-usb-modem-router není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.