vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Metabo PowerMaxx BS Quick Metaloc vrtačka

Kalkulačka splátek CETELEM
7272 Kč s DPH

6010 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Metabo PowerMaxx BS Quick Metaloc vrtačka
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Akušroubovák PoweMaxx BS Quick Pro Metaloc od Metabo je lehká a kompaktní vrtačka, se kterou lze pohodlně a flexibilně pracovat. Vrtání a štoubování v těžko přístupných místech je možné pomocí rychlé změny úhlu adaptéru.

Díky integrovanému osvětlení budete mít vždy optimálně ovětlené pracovní místo. A díky displeji budete mít vždy pod kontrolou stav nabití baterie, takže přesně víte, kdy je čas pro dobití baterie. Technologie Ultra-M zaručuje dlouhou životnost, vysoký výkon, optimální využití energie a šetrné nabití baterie.

- Kompatkní vrtačka
- Integrované světlo
- Vřeteno s vnitřním šestihranem
- Rychlá výměna úhlu adaptéru
- Praktický indikátor stavu baterie
- Ultra-M technologie pro vysoký výkon
- Optimální využití baterie


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Metabo PowerMaxx BS Quick Metaloc vrtačka
Diskuze k produktu: metabo-powermaxx-bs-quick-metaloc-vrtacka není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.