vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Meteostanice METEOTIME STAR TFA 35.1088

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1810 Kč s DPH

1496 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: TFA-Dostmann
Váha: 0,19
Meteostanice METEOTIME STAR TFA 35.1088
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Unikátní meteorologická stanice TFA 35.1088 s venkovní bezdrátovým čidlem na měření teploty a vlhkosti představuje novou kategorii přístrojů, které se začínají pomalu objevovat i v Evropě. V USA jsou již tyto přístroje běžně k dostání. Čím se tedy tento přístroj odlišuje od ostatních meteostanic?

Tato meteorologická stanice poskytuje profesionální předpověď počasí pro aktuální a následující tři dny. Předpověď počasí je zpracována profesionálními meteorology a vysílána pomocí rádiového signálu DCF-77 zakódovaně jako signál METEOTIME z Německa a HGB ze Švýcarska s možností příjmu v celé Evropě. Evropa je rozdělena pro předpověď počasí na 90 regionů (60 regionů s předpovědí na 4 dny a 30 regionů s předpovědí na 2 dny). Zadáním požadovaného regionu se Vám zobrazí pro tento region aktuální počasí a předpověď počasí. Takto získáte velmi rychle přehled o počasí kdekoliv v Evropě. Data jsou aktualizována každý den.

Meteorologická stanice umožňuje příjem předpovědi počasí pro 60 regionů Evropy až na 4 dny dopředu a předpovědi počasí pro dalších 30 regionů na 2 dny dopředu.
Předpověď počasí

* stálé zobrazení předpovědi na aktuální den, noc a další tři dny a noci
* 15 ikon předpovědi počasí na den a 15 ikon předpovědi počasí na noc
* zobrazení předpovědi maximální a minimální teploty pro aktuální den a následující tři dny
* pravděpodobnost deště v %
* zobrazení předpovědi rychlosti větru a směru větru

Další funkce

* zobrazení času východu a západu Slunce
* paměť na maximální a minimální naměřené hodnoty

Systém METEOTIME funguje takto:

Dvakrát denně je vyhodnocena předpověď počasí švýcarským úřadem pro meteorologii Meteotest. Data se technicky zpracují a pošlou do PTB (Physikalisch Technische Bundesanstalt) v Německu provozující vysílač DCF-77 a METAS (národní meteorologický institut) ve Švýcarsku provozující vysílač HGB. Přijímače, které mají zabudovány dekodéry Meteotime Technology pak mohou tato data zobrazit.

Evropa je rozdělena na devadesát oblastí, které jsou očíslovány. Projekt METEOTIME zahrnuje 60 oblastí Evropy s předpověďmi na 4 dny pro tyto země: Německo, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Rakousko, Francie, Monako, Benelux, Dánsko. Částečné pokrytí je pro Švédsko, Norsko, Itálii (včetně Vatikánu a San Marina), Sicílie, Anglie, Slovinsko a Česká republika (region 50, 51, částečně 83). Ikon pro předpověď je patnáct, dále je zobrazena teplota, směr a intenzita větru.

Dále je 30 dodatečných oblastí s předpovědí na 2 dny: Sicílie / Korsika , Andorra, Španělsko, Portugalsko, Irsko, Skotsko, sever Švédska, Chorvatsko, Bosna-Hercegovina, Norsko, 2 vysokohorské oblasti ve Švýcarsku, Polsko, Maďarsko

Technické údaje:

* Rozsah měření vnitřní teploty: 0 až 60 °C
* Rozsah měření venkovní teploty: -20 až 60 °C
* Rozsah měření vlhkosti: 1-99%
* Přesnost měření teploty: +/- 1°C
* Rozlišení u teploty: 0,1 °C
* Přesnost měření vlhkosti: +/- 5% v rozmezí 25% - 80%
* Rozlišení u vlhkosti: 1%
* Frekvence přenosu : 433MHz
* Max. dosah čidla: 30 m ve volném terénu
* Aktualizace údajů o počasí: každých 24 hodin
* Napájení hlavní jednotka: 2x 1,5 V AA baterie (jsou přiloženy)
* Napájení venkovní čidlo: 2x 1,5 V AA baterie (jsou přiloženy)
* Rozměry: (Š x V x H): 132 x 120 x 39 mm
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Meteostanice METEOTIME STAR TFA 35.1088
Diskuze k produktu: meteostanice-meteotime-star-tfa-351088 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.