vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Micronet 1000BASE-LX MiniGBIC SFP Module M363B-10

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
791 Kč s DPH

654 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: M363B-10
Výrobce: MICRONET
Záruka: 24 měsíců
Micronet 1000BASE-LX MiniGBIC SFP Module M363B-10
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
1000BASE-LX MiniGBIC modul, 1310nm 1,25 Gb / s, Single Mode, 10 km

IEEE802.3z, 1000BASE-LX
1310 nm (1280 ~ 1340 nm)
SMF, 9 / 125 µm: 10km
LC Duplex Connector
Laser třídy 1, EN 60825-1
Provozní vlhkost: 10% ~ 85%




Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Micronet 1000BASE-LX MiniGBIC SFP Module M363B-10
Diskuze k produktu: micronet-1000baselx-minigbic-sfp-module-m363b10 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.