vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Micronet Gigabit MM Media Converter SC 550m SP364

Kalkulačka splátek CETELEM
3320 Kč s DPH

2744 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SP364
Výrobce: MICRONET
Záruka: 24 měsíců
Micronet Gigabit MM Media Converter SC 550m SP364
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Micronet Gigabit Media Converter SC 550m SP364

SP364 series Gigabit media converters extends legacy twisted-pair network via fiber-optic cable with no performance degradation, and provides higher bandwidth demand. The multi-mode fiber model (SP364) supports wiring distance up to 550m, suitable for connection extension in backbone. The single-mode fiber mode (SP364-10/20) has the capability up to 20km, suitable for wiring over longer distance.

Overview

* Compliant with IEEE802.3ab 1000BASE-T standards for TP connection and IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX standards for Fiber connection
* Extend the Ethernet distance by converting TP to Fiber-Optic
* Provide 1000Mbps port with RJ-45 connector
* Provide Fiber-optic port with SC connector
* Support auto uplink (auto MDI/MDI-X) in TP port, no more cross-over cable
* Extend fiber-optic distance up to 20km with single-mode fiber
* Mountable in SP386A converter chassis


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Micronet Gigabit MM Media Converter SC 550m SP364
Diskuze k produktu: micronet-gigabit-mm-media-converter-sc-550m-sp364 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.