vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Arc Keyboard USB Port Eng Black

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1309 Kč s DPH

1082 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: J5D-00015
Výrobce: MICROSOFT
Váha: 0,608
Záruka: 36 měsíců
Arc Keyboard USB Port Eng Black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Stylový, ale přesto funkční design. Arc Keyboard s hmotností méně než 500 g lze snadno přenášet z jedné místnosti do druhé nebo v domě a její komfortně zakřivené klávesy umožňují rukám zaujmout při práci přirozenou pozici, ať už budete uvelebeni na pohovce nebo psát na kuchyňské lince. Součástí klávesnice je nanopřijímač, který je tak malý, že může zůstat permanentně zasunutý v počítači, případně jej lze magneticky přichytit do její spodní části. Díky jedinečnému kompaktnímu designu se z Arc Keyboard stává funkční a stylový prvek každého obytného prostoru.

Funkce:

Indikátor stavu baterií

Bezdrátová volnost
Poznejte pohodlí bezdrátové klávesnice a myši a rozlučte se se změtí kabelů na svém stole.

Ergonomický design
Každý hardwarový produkt společnosti Microsoft® splňuje náročné testovací požadavky, aby uživatelům poskytoval špičkové pohodlí a výkon. Ergonomický design je důležitý nejen pro vyšší produktivitu. Způsob, jakým píšete, pohybujete myší a klepete na objekty, může také z dlouhodobého hlediska ovlivnit vaše zdraví.

Čisté linie a nepřehlédnutelný design
Tento stylový doplněk vám zajistí pozornost okolí.

Kompaktní a lehká
Snadno si ji vezmete kamkoli.

Nanopřijímač s možností uschování
Bezdrátové připojení poskytuje naprostou volnost. Nanopřijímač s možností uschování do těla klávesnice.

2,4 GHz bezdrátová technologie
Nabízí spolehlivé bezdrátové připojení s dosahem až 9 metrů, a to i v zatížených bezdrátových prostředích.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Arc Keyboard USB Port Eng Black
Diskuze k produktu: microsoft-arc-keyboard-usb-cz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.