vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Microsoft Lumia 640 LTE, bílá

Kalkulačka splátek CETELEM
4349 Kč s DPH

3594 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: A00025177
Výrobce: NOKIA
Váha: 0,468
Záruka: 24 měsíců
Microsoft Lumia 640 LTE, bílá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Microsoft Lumia 640 LTE Nikdy nevíte, kdy vás napadne další skvělý nápad. Buďte tedy připraveni na zachycení svojí tvořivosti telefonem, který má vše, co potřebujete pro přetavení inspirace v činy. Život snazší Otevřete krabicí a zapněte telefon Lumia 640 LTE. Získáte kompletní nabídku bezplatných vestavěných a okamžitě připravených služeb společnosti Microsoft. Spojte se s přáteli a rodinou pomocí aplikace Skype, užívejte si okamžitý přístup k fotografiím a hudbě v úložišti OneDrive a upravujte soubory v aplikacích Microsoft Office, ať jste kdekoli. Rovnováha mezi prací a soukromým životem je nyní snazší. Nabušený telefon Nabušený výkon, který vám bude stačit; telefon Lumia 640 LTE pracuje stejně rychle a efektivně, jako vy. Je to tahoun, který vás nechá soustředit se na vlastní práce v každém okamžiku díky čtyřjádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon™ 400 a vestavěnému balíku Microsoft Office. A díky ohromné 2500 mAh baterii budete mít spousty šťávy, která vám pomůže dosáhnout více. Zachyťte svět ostře Chcete znovu prožít oblíbené životní okamžiky? Zachyťte je všechny pomocí kvalitní a snadno použitelné aplikace Lumia Camera a 8megapixelového zadního fotoaparátu, poté je zazálohujte na úložiště OneDrive, kde můžete uložit až 5 GB zdarma pro pozdější znovuprožití těchto okamžiků. Díky širokoúhlému fotoaparátu s přední kamerou umožněte rodině a přátelům shlédnout více z vašeho okolí jasně ve vašich bezplatných HD videohovorech Skype. Vaše oblíbené aplikace zcela nově Získejte všechny aplikace a hry, které chcete a nechte je oživnout na 5palcovém HD displeji. Vyberte si ze zvětšující se nabídky stovek tisíc aplikací v portálu Windows Phone Store – od Trip Advisoru přes Instagram a WhatsApp po Candy Crush Sagu. Jsou všechny k dispozici a vždy bezpečné. Tak malý, a tak mnoho dokáže Malé věci v životě někdy znamenají velký rozdíl. Od pohodlí funkce Action Center po kouzlo živých dlaždic – jednoduchost systému Windows Phone usnadňuje každodenní život, abyste se mohli soustředit na věci, které máte rádi. Technické parametry: Displej: 5'' Snímač hlavního fotoaparátu: 8 Mpix Síť: 4G LTE Interní velkokapacitní paměť: 8 GB Fotoaparát na přední straně: HD 0,9 Mpix Typ blesku: LED Typ procesoru: Čtyřjádrový 1,2 GHz Maximální doba hovoru (3G): 17,5 hodin Kompletní informace najdete na: http://www.microsoft.com/cs-cz/mobily/telefon/lumia640-lte


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k Microsoft Lumia 640 LTE, bílá
Diskuze k produktu: microsoft-lumia-640-lte-bila není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.