vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Optical Mouse 200

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
320 Kč s DPH

264 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: JUD-00008
Výrobce: Microsoft Ireland Operations Limited
Váha: 0,082
Záruka: 24 měsíců
Optical Mouse 200
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Cenově dostupná myš černého elegantního provedení, optický senzor, 2 tlačítka + kolečko, USB rozhraní, univerzální použití pro praváky i leváky, podpora Plug and Play.

Myš nabízí dobrou kvalitu provedení, precizní snímání a jednoduchou instalaci. Dvě tlačítka nenápadně zapuštěna do těla s rolovacím kolečkem, které umožňují otevření libovolného souboru či webové stránky bez zdržování se s rolovací lištou na okraji obrazovky. Klasická sestava tlačítek a kolečka uspokojí většinu běžných uživatelů.
Ergonomický design myši umožňuje pohodlné ovládání pro levou i pravou ruku a i při delší práci se dobře drží v ruce. Myš je vyrobena z černého plastu s klasickým designem. Délka kabelu myši je 1,8 m.
Myš je primárně určena pro operační systémy MS Windows, nicméně funguje prakticky všude, kde je k dispozici funkční volný port rozhraní USB, kterým je myš vybavena. Díky podpoře technologie Plug and Play stačí myš připojit a můžete ihned pracovat bez potřeby instalace.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Optical Mouse 200
Diskuze k produktu: microsoft-optical-mouse-200-usb-nd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.