vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Microsoft Sculpt Comfort Desktop Wireless, CZ&SK

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1816 Kč s DPH

1501 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: L3V-00019
Výrobce: MICROSOFT
Váha: 0,942
Záruka: 36 měsíců
Microsoft Sculpt Comfort Desktop Wireless, CZ&SK
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Microsoft Sculpt Comfort Desktop je perfektně tvarovaná sestava bezdrátové klávesnice a myši, která se přesně přizpůsobí vašim potřebám a zajiští maximální pohodlí. Oválný tvar myši napomáhá přirozenému, uvolněnému držení zápěstí. Součástí klávesnice je polstrovaná opěrka rukou, která podporuje zdravější psaní. Opěrku lze navíc snadno odstranit.

Klávesnice Microsoft Sculpt Comfort je navržena především pro práci s novým operačním systémem Microsoft Windows 8, ovšem to neznamená, že si její přednosti nemůžete dopřát i ve starších verzích systému Microsoft Windows. Periferie Microsoft jsou, známe vysokou kvalitou zpracování a materiálů, ani tato klávesnice není výjimkou. Hlavní předností klávesnice je ergonomický tvar s klávesami prohnutými tak, aby přirozeně kopírovaly vaše dlaně, díky čemuž vás nebudou bolet ruce ani po dlouhém psaní na klávesnici. Komfortu napomáhá i odnímatelná měkká podložka z umělé kůže pod vaše zápěstí.

Na první pohled vás jistě zaujme rozdělený mezerník, ve výchozím nastavení pracují obě poloviny stejně jako klasický mezerník. Změna nastává ve chvíli, kdy podržíte obě poloviny stisknuté, aktivujete tím funkci backspace a levá polovina mezerníku bude fungovat jako klávesa backspace.

Horní řada kláves F je rozšířena po vzoru notebooků o blok funkčních kláves. Funkční klávesy jsou přiraženy jednotlivým funkcím ve Windows 8, např. zobrazení nastavení, vyhledávání, sdílení, přepínání aplikací a ovládání multimedií. Spodní strana klávesnice je osazena měkkými gumovými nožkami, nalezneme zde užitečné otvory pro odtok kapalin v případě polití klávesnice a pozici pro dvě AAA baterie. Díky pokročilé správě napájení vydrží klávesnice v provozu až rok a půl na jednu sadu baterií.

Microsoft Sculpt Comforort Mouse je elegantní bezdrátová myš vytvořená speciálně pro zařízení s Windows 8. Potvrzením je tlačítko Windows na levém boku, které usnadní dostupnost hlavní nabídky operačního systému. Čtyřsměrné kolečko zase výrazně usnadní práci v dokumentech a programech, které se na jednu obrazovku nevejdou. Extra dlouhá výdrž na baterii, bezdrátové spojení a kompaktní rozměry jsou hlavními benefity tohoto modelu.

Optický senzor využívající technologii BlueTrack využívá rozlišení 1000 ppi a zajišťuje vysokou přesnost i plynulý pohyb prakticky na jakémkoliv povrchu. Sculpt Comfort Mouse disponuje perforovanou plochou pro palec, která pravákům zpříjemní její delší užívání.Parametry a specifikace:

Myš:
6 tlačítek včetně 4cestného kolečka a tlačítka Windows
Snímač: Microsoft BlueTrack
Rozlišení: 1000 ppi
Frekvence snímání: 8000 snímků/s.
Rychlost sledování: 70 palců/s. (1829 mm/s.)

Klávesnice:
Životnost: 20 milionů stisků na klávesu
Tlačítka zrychlené volby: hledání, sdílení, zařízení, nastavení
Horká tlačítka: Windows Start
Multimediální tlačítka: ztlumení zvuku, hlasitost +/-, pauza/přehrávání, kalkulačka
Rychlost zapisování: 1000 znaků za minutu

Bezdrátová technologie:
Platforma: proprietární 2,4 GHz
Bezdrátový dosah: 10 m (typicky)
Rozhraní adaptéru: USB 2.0

Podporované OS:
Microsoft Windows 8, Windows RT, Windows 7 a Windows Vista

Napájení:
Myš: 2x alkalická baterie AA (v balení)
Klávesnice: 2x alkalická baterie AAA (v balení)
Výdrž (klávesnice/myš): až 10/18 měsíců

Provedení myši:
Barva: černá
Rozměry: 68,5 x 111 x 36,5 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 135 g (včetně 2x baterie AA)

Provedení klávesnice:
Barva: černá
Rozměry: 453 x 213 x 33 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 807 g (včetně 2x baterie AAA)

Provedení přijímače:
Rozměry: 27,6 x 15 x 6,9 mm (D x Š x V)
Hmotnost: 2,3 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Microsoft Sculpt Comfort Desktop Wireless, CZ&SK
Diskuze k produktu: microsoft-sculpt-comfort-desktop-wireless-czsk není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.