vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wired Keyboard 200 USB Port Eng Black

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
424 Kč s DPH

350 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JWD-00043
Výrobce: MICROSOFT
Váha: 0,595
Záruka: 24 měsíců
Wired Keyboard 200 USB Port Eng Black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tuto cenově dostupnou klávesnici můžete ihned po vybalení připojit k počítači, není třeba instalovat žádný software. Navíc má všechny funkce, které potřebujete, například číselnou klávesnici s 10 klávesami a tlačítko Start systému Windows. Chcete-li si odpočinout, jednoduše si upravte výšku klávesnice a dejte se pohodlně do psaní.

Hlavní vlastnosti:

Spolehlivost a odolnost - Kvalitní konstrukce zajištuje dlouhou životnost
Tlačítko Start systému Windows - Jedním stisknutím tlačítka Start systému Windows otevřete nabídku Start Pohodlí - Tiché, citlivé klávesy
Barva: černá
Připojení: USB
Lokalizace klávesnice: anglická

Operační systém
Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows RT, Windows 7Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wired Keyboard 200 USB Port Eng Black
Diskuze k produktu: microsoft-wired-keyboard-200-usb-black-anglicka není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.