vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Microsoft Wired Keyboard 200 USB black for Business (OEM), CZ

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
240 Kč s DPH

198 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: 6JH-00007
Výrobce: MICROSOFT
Záruka: 36 měsíců
Microsoft Wired Keyboard 200 USB black for Business (OEM)...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Klávesnice Microsoft Wired Keyboard 200 USB black business CZ je vhodná pro domácí i kancelářské použití. Klávesnice poskytuje vysoké pohodlí a připojuje se k počítači přes obvyklý USB port - je určená pro použití pod operačním systémem Windows 8, Windows 7, Windows Vista nebo Windows XP.
Klávesnice je provedena v klasickém rozložení s numerickým blokem pro snadné psaní číslic, navigační klávesami a funkčními klávesami, prostě tak jak jste zvyklí. Kvalitní konstrukce zajišťuje dlouhou životnost klávesnice a tiché a citlivé klávesy maximální pohodlí. Během práce se můžete bez obav napít, tato klávesnice odolá náhodnému polití.
Klávesnice má české rozložení kláves.
Business balení - kartonova krabice, bez popisu a oznaceni


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Microsoft Wired Keyboard 200 USB black for Business (OEM), CZ
Diskuze k produktu: microsoft-wired-keyboard-200-usb-black-business-cz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.