vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wireless Comfort Desktop 5000 USB BlueTrack Eng CD

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1732 Kč s DPH

1431 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CSD-00019
Výrobce: MICROSOFT
Váha: 0,923
Záruka: 36 měsíců
Wireless Comfort Desktop 5000 USB BlueTrack Eng CD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Wireless Comfort Desktop 5000 je moderní bezdrátový set klávesnice a myši nejen skvělého designu, ale také maximální užitné hodnoty a pohodlí práce. Bezdrátová klávesnice čistě černého designu je typická stočtyřklávesová s lehce pozměněným rozložením měkkých a na dotek příjemných kláves a velkým množstvím multimediálních ovládacích prvků navíc. Microsoft Wireless Mouse 5000 je špičková bezdrátová laserová myš navržená s ohledem na ergonomické požadavky. Jedná se o představitele nové řady BlueTrack s modrým senzorem, který nabízí kvality laserového snímání při použití klasické optické diody. Optické snímání BlueTrack umožňuje přesné snímání pohybu na téměř jakémkoliv povrchu.
Průměrně stráví každý uživatel u počítače až 6 hodin přičemž 89% všech uživatelů používá nevhodné příslušenství, které při častém a dlouhodobém používání způsobuje nepříjemnou bolest v oblasti zápěstí. Tato ergonomická klávesnice a myš společnosti Microsoft se těmto obtížím snaží předcházet. Klávesnice má vypouklý tvar, pohodlnou opěrku na dlaně a myš má zaoblený tvar pro snadné držení. To vše přispívá k snížení tlaku na oblast karpálních tunelů a koriguje pronaci zápěstí.

Pevný disk
100 MB

Jiné
CD-ROM
USB
1 AA alkalická baterie (součástí balení)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wireless Comfort Desktop 5000 USB BlueTrack Eng CD
Diskuze k produktu: microsoft-wireless-comfort-desktop-5000-btrack-sk není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.