vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Microsoft XBox 360 hra Harry Potter Kinect

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
490 Kč s DPH

405 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: MICROSOFT
Záruka: 12 měsíců
Microsoft XBox 360 hra Harry Potter Kinect
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Harry Potter for Kinect vás zavede do Bradavické školy čar a kouzel a zprostředkuje vám nejlepší scény ze všech osmi filmů s Harrym Potterem. Zakouzlíte si rukama nebo hlasovými příkazy a budete moci vložit do hry i váš obličej. Unikátní vytvořená postava se začlení do skupiny žáků. V bonusových minihrách si pak budete moci zahrát jak v kooperativním tak i v soupeřivém módu se svými spoluhráči.

Klíčové prvky:
Pomocí pohybového snímače Kinect si poprvé můžete vytvořit svého čaroděje nebo čarodějnici, kteří budou vaším přesným obrazem.
Zažijete nezapomenutelné okamžiky ze všech osmi filmů – od vašich prvních krůčků v Bradavicích až po bitvu s tím, jehož jméno se nevyslovuje.
Vyvolávejte kouzla a porážejte své nepřátele s využitím sofistikovaných pohybů a schopností rozpoznávání hlasu pomocí pohybového snímače Kinect.
Zdokonalujte svá kouzla, lektvary a schopnosti souboje jednoho na jednoho, při průběhu děje budete rovněž odemykat celou řadu výzev a lekcí.
Vyzvěte kamaráda v soutěžních mini hrách, nebo spojte své síly proti zlu v kooperativních hrách.

Minimální konfigurace
konzole Xbox 360
Pohybový senzor Kinect

Lokalizace: angličtina
Manuál: čeština
Balení: DVD


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Microsoft XBox 360 hra Harry Potter Kinect
Diskuze k produktu: microsoft-xbox-360-hra-harry-potter-kinect není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.