vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Microsoft Xbox One Gamepad + bezdrátový adaptér pro Windows 10

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1816 Kč s DPH

1501 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: NG6-00003
Výrobce: MICROSOFT
Záruka: 24 měsíců
Microsoft Xbox One Gamepad + bezdrátový adaptér pro Windo...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Ovladač Xbox One + bezdraacute;tovyacute; adapteacute;r pro Windows 10 Představujeme ovladač Xbox One s novyacute;m bezdraacute;tovyacute;m dapteacute;rem pro Windows 10.
Vyacute;konnějscaron;iacute; Funguje bezdraacute;tově s Windows 10 PC, notebooky, tablety a konzoliacute; Xbox One.
Přesnějscaron;iacute; Novyacute; tvar paacute;ček a protiskluzovaacute; textura zvyacute;scaron;iacute; vascaron;iacute; přesnost.
Pohodlnějscaron;iacute; Ovladač nyniacute; pohodlně padne do ruky opravdu vscaron;em.
Vlatnosti * Diacute;ky bezdraacute;toveacute;mu adapteacute;ru mohou majiteleacute; Xbox One použiacute;t svůj současnyacute; ovladač na zařiacute;zeniacute;ch s Windows 10. * Jednoducheacute; připojeniacute; USBmdash;stačiacute; zapojit, spaacute;rovat a hraacute;t. * Funguje až s 8 bezdraacute;tovyacute;mi ovladači.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Microsoft Xbox One Gamepad + bezdrátový adaptér pro Windows 10
Diskuze k produktu: microsoft-xbox-one-gamepad-bezdratovy-pro-windows není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.