vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Microsoft XBox One hra Kinect Sports Rivals

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
992 Kč s DPH

820 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MSOS423010
Výrobce: MICROSOFT
Záruka: 12 měsíců
Microsoft XBox One hra Kinect Sports Rivals
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Hra „Kinect Sports Rivals“ je příští generací nejprodávanější značky na senzor Kinect „Kinect Sports“, která vám přináší zpět vaše oblíbené sporty v novém kabátku, ale i zcela nové sportovní disciplíny a události, vytvořené jedině díky revoluční technologii Xbox One.

Hra „Kinect Sports Rivals“ vás vtáhne do sportovního světa jako nikdy předtím a nabídne vám nikdy nekončící soutěžení s vašimi přáteli a soupeři. To vše s neuvěřitelnou přesností snímání vašich pohybů a výrazů.

Zcela nový senzor Kinect okamžitě nasnímá a vytvoří váš stylizovaný, digitální protějšek, za který budete hrát v neustále se měnícím světě „Kinect Sports Rivals“.
Soutěžte ve světě plném protivníků za jeden ze tří celosvětových týmů. Každý z nich vyznává svou vlastní filozofii a herní styl.
Jakmile se pustíte do soutěžení s týmy z celého světa, technologie cloudu Xbox One vám přinese neustále se měnící zážitek, který bude odpovídat hraní vašeho digitálního já.

Vývojářské studio Rare má velké zkušenosti s vytvářením her pro nové platformy. S novými technologiemi posouvá hranice a přináší hráčům ještě lepší herní zážitky.
Důkazem budiž sportovní hry z minulosti, včetně úspěšné značky „Kinect Sports“, jedničky na senzor Kinect.

PŘIPRAVTE SE NA SOUTĚŽENÍ

Dostaňte se do hry. Hra „Kinect Sports Rivals“ vás vtáhne do hry jako nikdy předtím. Nasnímá vás a vytvoří digitální verzi vašeho já – vaše super já, šampióna –, který bude vypadat jako vy, chovat se jako vy a závodit jako vy proti vašim přátelům, a to dokonce i v případě, že zrovna nebudete hrát.
Nová technologie. Nový senzor Kinect pro Xbox One zaručuje třikrát větší věrnost a desetkrát větší sílu než jeho předchůdce. Věrnost zobrazení a přesné sledování se neomezuje pouze na končetiny, ale i na prsty a ruce, díky čemuž se samotná hratelnost vyšplhá do neuvěřitelných výšin. Můžete hrát různými způsoby: používat celé tělo, pouze jeho část, nebo můžete i sedět. V „Kinect Sports Rivals„ je šikovnost důležitá, přesnost odměňovaná a malé pohyby mají velký dopad.
Nikdy nekončící příběh. Vaše digitální já bude soutěžit ve světě plném protivníků za jeden ze tří celosvětových týmů. Každý z nich vyznává svou vlastní filozofii a herní styl. Díky vždy připravené technologii Xbox One je hra „Kinect Sports Rivals“ neustále se měnícím zážitkem, který reaguje na hraní vašeho digitálního já. S „Kinect Sports Rivals“ se rozhodně nestane, aby dva hráči zažívali stejný herní zážitek. Příběh a soutěžení nemusí nikdy skončit.
Zcela nová rivalita. Nová generace vyhledávání soupeřů v „Kinect Sports Rivals“ zaručí, že se potkáte se soupeři v rámci vaší sociální sféry a/nebo s protivníky podobných
dovedností. Hra vám bude vybírat stejně zdatné soupeře nebo o malinko lepší, abyste se neustále zlepšovali. Díky technologii Living Games na Xbox One se hra naučí, jak vy i vaši přátele hrajete a vytvoří tak v cloudu neustále se vyvíjející síť soupeřů. Vždy tedy bude k dispozici někdo „skutečný“, proti komu si budete moct zasoutěžit. Už žádné postavy, které řídí počítač, nikdy už nebudete muset čekat, až se někdo další objeví online. Tentokrát opravdu stojíte proti celému světu.
Nové sporty a zážitky. „Kinect Sports Rivals“ vám přináší zpět vaše oblíbené sporty v novém kabátku, ale i zcela nové sportovní disciplíny, vytvořené jedině díky revoluční technologii Xbox One. Těšit se můžete na fotbal, lezení, závody na vodních skútrech, střelbu na terče, tenis a bowling.
Získejte věhlas a slávu. Četné sporty, sportovní události a online turnaje znamenají, že bude vždy k dispozici nějaká soutěž, do které budete moct zasáhnout. Každé vítězství, kterého dosáhnete, bude mít dopad na v


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Microsoft XBox One hra Kinect Sports Rivals
Diskuze k produktu: microsoft-xbox-one-hra-kinect-sports-rivals není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.