vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Microsoft XBox One hra Project Spark

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
297 Kč s DPH

245 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MSOS632010
Výrobce: Microsoft Ireland Operations Limited
Záruka: 12 měsíců
Microsoft XBox One hra Project Spark
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
„Project Spark“ je otevřený svět digitálního plátna, kde můžete vytvářet a sdílet, co vás napadne, a hrát si se svými výtvory.

HERNÍ PRVKY
Vytvořte, hrajte a sdílejte:

Najděte inspiraci v dílech vytvořených celosvětovou komunitou. Stáhněte, hrajte a dokonce upravujte hry dle svých vlastních nápadů.
Zahrajte si výpravný příběh Champions Quest, v němž maličká, ale mocná Spark verbuje armádu šampionů připravených čelit starověkému viru pohlcujícímu světy, který hrozí zničit vesmír.
Nebo vyzkoušejte nové sci-fi motivy z přídavku „Galaxies“ a vytvořte dosud nevídaná díla.
Multiplayer:

„Project Spark“, jenž umožňuje přes službu Xbox Live souběžné hraní a tvorbu až 4 hráčů, způsobuje revoluci ve způsobu, jakým budou lidé tvořit, hrát a sdílet své výtvory.
Odhaltesvět her, které můžete hrát se svými přáteli. Soutěžní střílečky, kooperační hry na hrdiny, MOBA – neexistuje omezení, co všechno můžete hrát nebo vytvořit s ostatními.
Jednoduchou úpravou herní úrovně rychle a snadno převeďte jakoukoli hru do režimu pro více hráčů. Díky konzoli Xbox One mohou hráči vytvářet svá díla nezávisle, avšak jednotlivě a spolupracovat spolu. Vytvářejte a hrajte sami nebo s přítelem.
Nekonečné možnosti:

Hrajte, nechte se inspirovat, vytvářejte a sdílejte na Xbox One a Windows 8.1.
Vyzkoušejte nová prostředí, postavy a epizody od týmu „Project Spark“, které jsou do hry přidávány v pravidelných intervalech.
Stahujte a objevujte nové a nové možnosti: Prostřednictvím nákupů ve hře získejte víc toho, co máte rádi. Za „Creation Credits“, získávané za hraní, vytváření a sdílení, odemykejte bezplatný obsah.
Nebo si kupte žetony a odemkněte si obsah přímo, dostanete se tak rychleji k možnosti, jak obohatit a rozšířit své zážitky z hraní.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Microsoft XBox One hra Project Spark
Diskuze k produktu: microsoft-xbox-one-hra-project-spark není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.