vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MicroUSB magnetický kabel, dvě koncovky 1m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
413 Kč s DPH

341 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PCI-047
Výrobce: NONAME
Záruka: 24 měsíců
MicroUSB magnetický kabel, dvě koncovky 1m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Horká novinka posledních dní, magnetický nabíjecí Micro USB kabel kabel s odpojitelnou magnetickou koncovkou. Jednoduše nabíjejte nebo přenášejte data. Jen přiložíte a magnet už se postará o přesné navedení napájecí koncovky. Indikace na koncovce kabelu pomocí diody, kabel tak snadno najdete i ve tmě.
MicroUsb redukci zasunete do telefonu a ponecháte trvale vloženou
Magnetické připojení umožňuje bezproblémové nabíjení
Jednoduše připojíte i ve tmě
Perfektní kompatibilita pro všechny telefony s MicroUsb konektorem
Kvalitní provedení s vynikajícím spojením obou částí

Obsah balení
Balení obsahuje 1x kabel, 2x magnetickou koncovku, 1x nástroj pro vyjmutí magnetické koncovky, 1x suchý zip pro zafixování smotaného kabelu
Návod na instalaci
Magnetickou koncovku zasuňte do nabíjecího konekrotu telefonu, a uslyšíte zřetelné cvaknutí(může to chtít větší sílu, jelikož je zde speciální mechanismus zabraňující vysunutí při odpojovaní magnetického kabelu) . Nyní je kabel připraven k používání. USB kabel zapojený do USB portu stačí ke koncovce v telefonu přiblížit, o správné navedení se postará silný magnet. Odpojení doporučujeme „zlomením“ koncovky kabelu od koncovky v telefonu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MicroUSB magnetický kabel, dvě koncovky 1m
Diskuze k produktu: microusb-magneticky-kabel-dve-koncovky-1m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.