vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MicroView Bundle 3 - profesionální analogový bezpečnostní systém

Kalkulačka splátek CETELEM
8262 Kč s DPH

6828 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MVA-BUNDLE-003
Výrobce: MicroView
Záruka: 36 měsíců
MicroView Bundle 3 - profesionální analogový bezpečnostní...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tento balíček vám dává profesionální analogový monitorovací systém za velmi příznivou cenu. Toto řešení ze zvláště zaměřeno na ty, kteří potřebují o něco lepší kvalitu a plnou flexibilitu pro budoucí potřeby. Ať už se jedná o úpravy úhlu pohledu kamery nebo počet kamer. Balení obsahuje: 1x DVR08 8 kanálový digitální video rekordér 1x A13VD 720TVL varifocal dome kameru 1x 1TB HDD a síťový kabel (2m) Software pro PC amp; MAC Smartphone aplikaci

Video Management Software (VMS) - datasheet (ENG)
A13VD varifocal dome kamera - datasheet (ENG)
DVR08 8 kanálový digitální video rekordér - datasheet (ENG)Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MicroView Bundle 3 - profesionální analogový bezpečnostní systém
Diskuze k produktu: microview-ir-dome-analog-720-tvl není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.