vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MicroView Bundle 3 - profesionální digitální bezpečnostní systém

Kalkulačka splátek CETELEM
37742 Kč s DPH

31192 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MVI-BUNDLE-003
Výrobce: MicroView
Záruka: 36 měsíců
MicroView Bundle 3 - profesionální digitální bezpečnostní...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Profesionální IP řešení. 16 kanálový NVR v kombinaci s 3 megapixelovou varifocal dome kamerou zajišťuje úžasný obraz v rozlišení Full HD. Toto řešení je zaměřeno na aplikace, kde potřebujete vysoký stupeň rozšiřitelnosti a až 16 kamer v jednom řešení. Balení obsahuje: NVR16 16 kanálů NVR s 16-port PoE switch 1 x I30VD 3MP Varifocal MiniDome kamera 1x 1 TB HDD a síťový kabel (2m) Software pro PC amp; MAC SmartPhone aplikaci

Video Management Software (VMS) - datasheet (ENG)
I30VD 3MP Varifocal MiniDome kamera - datasheet (ENG)
NVR16 16 kanálový síťový video rekordér - datasheet (ENG)Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MicroView Bundle 3 - profesionální digitální bezpečnostní systém
Diskuze k produktu: microview-ir-dome-ip-3mp-outdoor není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.