vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MicroView Bundle 1 - základní analogový bezpečnostní systém

Kalkulačka splátek CETELEM
6205 Kč s DPH

5128 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MVA-BUNDLE-001
Výrobce: MicroView
Záruka: 36 měsíců
MicroView Bundle 1 - základní analogový bezpečnostní systém
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Základní analogový balíček pro video dohled. Balíček nabízí snadnou instalaci analogového systému za velmi atraktivní cenu. Toto řešení je zvláště zaměřeno na sledování domácích kanceláří nebo jakékoliv jiné části domu a okolních oblastí. Balení obsahuje: 1x DVR04 4 kanálový digitální video rekordér 1x A13B 720TVL mini bullet kameru 1x 1TB HDD a síťový kabel (2m) Software pro PC MAC Smartphone aplikaci

Video Management Software (VMS) - datasheet (ENG)
A13B Mini bullet kamera - datasheet (ENG)
DVR04 4 kanálový digitální video rekordér - datasheet (ENG)Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MicroView Bundle 1 - základní analogový bezpečnostní systém
Diskuze k produktu: microview-mini-ir-bullet-analog-720-tvl není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.