vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MicroView Bundle 2 - rozšířitelnější analogový bezpečnostní systém

Kalkulačka splátek CETELEM
7284 Kč s DPH

6020 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MVA-BUNDLE-002
Výrobce: MicroView
Záruka: 36 měsíců
MicroView Bundle 2 - rozšířitelnější analogový bezpečnost...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Analogový balíček pro video dohled s možností velmi snadno a rychle rozšiřovat systém. Toto řešení je zvláště zaměřeno na vaše potřeby v budoucnu, kdy budete chtít přidávat více kamer. Video rekordér je až pro osm kamer. Balení obsahuje: 1x DVR08 8 kanálový digitální video rekordér 1x A13D 720TVL mini dome kameru 1x 1TB HDD a síťový kabel (2m) Software pro PC amp; MAC Smartphone aplikaci

Video Management Software (VMS) - datasheet (ENG)
A13D mini dome kamera - datasheet (ENG)
DVR08 8 kanálový digitální video rekordér - datasheet (ENG)Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MicroView Bundle 2 - rozšířitelnější analogový bezpečnostní systém
Diskuze k produktu: microview-mini-ir-dome-analog-720-tvl není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.