vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Mikronářadí Dremel DSM20-3/4 (F013SM20JA)

Kalkulačka splátek CETELEM
4673 Kč s DPH

3862 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: DREMEL
Váha: 4,3
Mikronářadí Dremel DSM20-3/4 (F013SM20JA)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dremel DSM20 je nekompromisní kompaktní pila s vynikající viditelností na obrobek. Díky přímé viditelnosti na obrobek, výkonnému motoru a použití abrazivních kotoučů může tato pila snadno provádět přesné přímé, ponorné a zarovnávací řezy v materiálech s tloušťkou až 20 mm. Výrobek přichází s celou řadou bezpečných abrazivních řezných kotoučů, které v kombinaci s odsávacím prachovým adaptérem umožňují čistou a přesnou práci v dřevě, kovu, plastu, keramice a dlaždicích. Tato sada obsahuje tři nástavce, které zlepšují řezací schopnosti nářadí Dremel DSM20. Řezání rovnoběžně s hranou obrobku je jednoduché díky hranovému vodítku, zatímco vodicí lišta 2x4 může být používána k rychlému a přesnému řezání dřeva 2x4. Dremel DSM20 – nekompromisní řešení řezání.

Vynikající viditelnost: pro přesné řezání.
Abrazivní technologie kotouče: pro přímé řezy, ponorné řezy a zarovnávací řezy ve dřevě, kovu, dlaždicích, plastu a zdivu.
Šnekový převod: pro delší životnost a výkon.
Výkonný motor 710 W: pro náročné aplikace.
Nastavitelný hloubkový doraz: pro preciznost a ovládání.
Adaptér pro odsávání prachu: pro čisté pracovní prostředí.

Jmenovitý příkon: 710 W
Napětí: 220 - 240 V
Hmotnost: 1,70 kg
Volnoběžné otáčky: 17.000 ot/min


Rozsah dodávky:


Dremel DSM20
Paralelní rychlost
3x kovový a plastový řezný kotouč DSM510
1x univerzální karbidový řezný kotouč DSM500
Nástavec pro vysavač
Vodítko
Pevný a prostorný kufr


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Mikronářadí Dremel DSM20-3/4 (F013SM20JA)
Diskuze k produktu: mikronaradi-dremel-dsm203-4-f013sm20ja není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.