vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Mikroskop LEVENHUK Rainbow 50L NG Rose, Růžová

Kalkulačka splátek CETELEM
3590 Kč s DPH

2967 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L NG Rose z této designové řady nejen otvírá dveře k tajům mikrosvěta, ale zároveň poslouží i jako interiérový doplněk. Vysoce kvalitní optika a spolehlivé mechanické součásti zajišťují velmi pohodlné použití a vysokou efektivitu pozorování. Na vlastní oči budete moci spatřit buňky rostlin a mikrostrukturu různých materiálů, pozorovat život mikroorganismů, o nichž jste slýchali za školních let, a dozvíte se mnoho nového o běžných, dobře známých věcech.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Mikroskop LEVENHUK Rainbow 50L NG Rose, Růžová
Diskuze k produktu: mikroskop-levenhuk-rainbow-50l-ng-rose-ruzova není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.