vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Mikrosystém Yamaha MCR-042 oranžový

Kalkulačka splátek CETELEM
6408 Kč s DPH

5296 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Mikrosystém Yamaha MCR-042 oranžový
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Se svým elegantním vzhledem a kompaktní velikostí bude mikrosystém Yamaha MCR-042 ideálním nástrojem pro reprodukci obsahu v jakékoli prostorově náročné instalaci. Hlavní jednotka i reproduktory mají kovovou přední a horní část šasi, takže jsou nejenom příjemné na dotyk, ale současně i vysoce odolné. Na výběr máte z několika perfektních barevných provedení, stačí si vybrat to správné.


Přehrávejte hudbu z široké palety zdrojů

S využitím dokovací stanice můžete přehrávat vaši oblíbenou hudbu z iPodu nebo iPhonu v bezztrátové digitální kvalitě. Pomocí portu USB pak k systému snadno připojíte rovněž multimediální tablet iPad či jakýkoli přenosný flash disk. Vedle CD přehrávače a rádia lze jako zdroj využít také vstup AUX, kterým snadno připojíte libovolné zařízení se sluchátkovým výstupem.
Probouzejte se s maximální péčí

IntelliAlarm je speciální typ budíku, který vás jemně probudí s oblíbenou hudbou. Při buzení se bude hlasitosti hudby z vašeho iPhonu nebo iPodu postupně zvyšovat, aby vás ušetřila nežádoucího šoku a zároveň příjemně nastartovala do nového dne. S aplikací DTA Controller navíc můžete systém buzení ještě dokonaleji optimalizovat.
Speciální aplikace DTA Controller

Jakmile si nainstaluje tuto pokročilou aplikaci do vašeho iPhone nebo iPadu touch, můžete se těšit na maximálně pohodlnou obsluhu budíku. Snadno si vytvoříte podrobná nastavení, například zvolíte jiný čas buzení pro každý den v týdnu nebo změníte intenzitu buzení systému IntelliAlarm. Stačí připojit iPhone/iPod a stisknout tlačítko Sync. (vyžaduje iOS4.3 nebo novější).


Užijte si oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě

Yamaha MCR-042 obsahuje funkci Yamaha Music Enhancer pro obnovu detailů ztrátové komprimovaných souborů MP3/WMA, abyste si mohli vychutnat zvuk s maximálním objemem a dynamikou, jako z nosiče CD. Reproduktory využívají inovované širokopásmové měniče s velkými magnety pro čisté středy a jasné výšky. Basovou odezvu pak posilují relativně velké ozvučnice v kombinaci s otvory basreflexu.

Parametry a specifikace:

Zvukové charakteristiky:
Celkové harmonické zkreslení: (CD, 20 Hz - 20 kHz): 0,07 % (7,5 W / 6 ohmů)
Výkon zesilovače (6 ohmů, 1 kHz, 10% THD): 2x 15 W
Konstrukce repro: širokopásmová s basreflexem
Velikost repro: 4,5" (11cm)
Frekvenční rozsah: 50 - 20 000 Hz (-10 dB)

Přehrává:
Disky: CD (Audio CD, MP3, WMA)
USB: MP3, WMA
Tuner: FM (předvolby pro 30 stanic)

Podporované iDevices:
iPod nano (2G - 6G), iPod touch
iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S
iPad, iPad2, iPad (3. generace)

Ostatní:
3,5mm výstup na sluchátka
Vstup AUX
Funkce budíku a časovače vypnutí

Provedení:
Rozměry hlavní jednotka / repro: 180 x 127 x 273 / 129 x 125,5 x 250,5 mm (Š x V x H)
Hmotnost hlavní jednotka / repro: 2,7 / 1,7 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Mikrosystém Yamaha MCR-042 oranžový
Diskuze k produktu: mikrosystem-yamaha-mcr042-oranzovy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.